Kasupoega kägistanud mees pääses kohtust (4)

Prokuratuur lõpetas kriminaalmenetluse mehe suhtes, kes kägistas tänavu suvel purjuspäi oma elukaaslase poega ja tekitas tollele tervisekahjustuse.

Jaanilaupäeval, 23. juunil hakkas naine koos pojaga, kes istus auto kõrvalistmel, Sõrvest koju sõitma. Konflikt sai alguse sellest, et naine ei tahtnud purjus elukaaslast oma koju viia ja sõidutas mehe hoopis tolle sünnikoju.

Kui naine autost väljus, jäi elukaaslane koos tema pojaga autosse ning haaras auto esiistmel istuval noormehel kaelast ja pigistas. Seda läbi autoakna märganud naine helistas kohe politseisse. Kaheksa minutit hiljem andis naine politseile teada, et abi enam ei vajata. Samal õhtul pöördusid ema ja poeg aga Kuressaare haiglasse, sest poisil oli kael haige ja valus neelata. Valvearst tuvastas kaela esipinna punetuse ja hõõrdumisjäljed.

Politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust. Kuriteos kahtlustatav tunnistas end süüdi ja kahetses. Kuna süü ei olnud suur ja menetluse jätkamiseks puudus avalik huvi, otsustas prokuratuur menetluse lõpetada tingimusel, et kahtlustatav maksab riigituludesse 280 eurot.

Kuna kriminaalmenetlus lõpetati ja süüdistust kellelegi ei esitatud, ei avalikustanud prokuratuur ka asjaosaliste vanust ega nimesid.

Print Friendly, PDF & Email