XIV LTK Tops turniiride võitjad on Tiia Müürisepp ja Heiki Sullakatko

Laupäeval toimusid Kuressaares XIV LTK Tops oktoobriturniirid lauatennises. Võistlustest võttis osa 14 mängijat Kaarma, Salme, Kärla, Orissaare ja Valjala vallast ning Kuressaare linnast.

Mehed alustasid mängudega hommikul. Esikoha pretendente oli mitu ja nende tase suhteliselt võrdne. Seepärast kujunes heitlus turniirivõidu pärast äärmiselt pingeliseks. Kõige rohkem ja täpselt ühesuguse arvu punkte kogusid Heiki Sullakatko, Kaljo Väljakivi ja Veljo Väljakivi. Omavaheliste mängude geimide suhe oli neil kõigil samuti võrdne. Üldine geimide suhe jättis Veljo Väljakivi kolmandaks, Sullakatkol ja Kaljo Väljakivil oli aga seegi näitaja võrdne.

LTK Tops on korraldanud ligi 200 lauatenniseturniiri nii lastele, naistele kui ka meestele ning teistkordselt klubi turniiride ajaloos tuli esikoha selgitamiseks kasutusele võtta korduskohtumine. Esimesest on möödas juba 12 aastat.

Korduskohtumine Heiki Sullakatko ja Kaljo Väljakivi vahel kujunes pealtvaatajate jaoks tõeliseks maiuspalaks, kus Heiki pani otsustavas viiendas setis oma paremuse 11 : 8 siiski maksma, ja nii kuulus meeste üksikmängu võitja tiitel temale.

Äramärkimist väärib Topsi oma järelkasvu südi mäng, kus Raul Kolk, Tauri Pihlas ja Martin Aeg kogenud mängijatele kohati tõsist peavalu valmistasid.
Naised jätkasid oktoobriturniiride mängudega pärastlõunal. Jällegi ei leidunud vastast Tiia Müürisepale (LTK Tops), kes võitis kõik mängud. Temaga koos sel aastal Inglismaal Saarte mängudel käinud Lii Vahter (LTK Tops) pidi leppima teise kohaga (omavahelise mängu võitis 3 : 1 Tiia).

Kõige rohkem üllatas Merle Poopuu (LTK Tops) Salmelt, kes alistas kolmanda koha heitluses viiesetilises mängus tugeva linnanaise Ulvi Ingalti (LTK Tops). Hästi mängis ka Topsi oma tüdruk Krislin Soon, kes ei suutnud küll ühtegi kohtumist võita, kuid jõudis siiski kahe geimivõiduni.