Üleskutse: Ootame kandidaate Saare maakonna aasta isa tiitlile

Naiskodukaitse Saaremaa ringkond kuulutab koos Kadi raadio ja ajalehega Saarte Hääl juba viiendat korda välja Saare maakonna aasta isa konkursi, et väärtustada tervet ja tugevat peret ning eriti isa rolli perekonnas.

Oleme kindlad, et tugev pere on tugeva riigi alus. Oleme uhked, et meie aasta isa valimise patroon on saarlasest sõja-, riigi- ja meremees viitseadmiral Tarmo Kõuts – mees, kes esindab vaat et kõiki väärikaid ameteid ning kelle sarnaseks tahavad kindlasti kõik väikesed poisid ehk tulevased isad kunagi saada.

Aasta isa kandidaate võivad esitada nii üksikisikud, organisatsioonid, omavalitsused kui ka firmad. Silmas tuleb pidada vaid seda, et Saare maakonna aasta isa peab olema väärikas Eesti Vabariigi kodanik, ta peab olema kantud rahvastikuregistris Saare maakonna elanike hulka, tema peres kasvab vähemalt kolm last (võivad olla ka kasu- ja võõraslapsed), aasta isa võib olla ka üksikvanem.

Kandidaate saab esitada 20. oktoobrini aadressil Väljaku tn 5, Kuressaare 93811, Naiskodukaitse Saaremaa ringkond; ümbrikule märkida “Aasta isa”. Aasta isa tänuüritus toimub vahetult enne isadepäeva. Oleme ette tänulikud kõigile omavalitsustele, üksikisikutele, erakondadele ja organisatsioonidele-ettevõtetele, kes on meie ettevõtmist toetanud või veel plaanivad seda teha.

Print Friendly, PDF & Email