Kuhu minna

Neljapäev, 6. oktoober

KINO
Divas kl 18.30 Arthur. Viimane seanss. Pilet 4 €.

TANTS
Divas Party@Diva. Kõlavad kõige moodsamad tantsurütmid ja sekka mõned klassikaks saanud palad. Naistele tasuta sissepääs kuni kl 1. Pilet kl 23 5 €.
Kodulinna lokaalis disko. DJ Alver Raaper. Sissepääs tasuta.
Klubis Ööbik DJ DHR. Sissepääs naistele kogu öö tasuta, meestele pilet 2 €.

SPORT
Kärla terviserajal Saare maakonna koolidevaheline teatekross.

Reede, 7. oktoober

KINO
Divas kl 17 animafilm Autod 2. Pilet 4 €. Kuni 12-a (k.a) lastele pilet 2 €.

ÜRITUS
Hellamaa külakeskuses kl 15 kohtumine Igor Mangiga. Osalustasu 2 €.
Saaremaal Saaremaa ralli 2011.
Lümanda kultuurimajas MTÜ Meremaa ruumides kl 16–20 tervistav külapäev “Kõik selleks, et säästmine köögis ei käiks tervise arvelt”. Kl 13–15 valmistavad harrastuskokad Lümanda kogukonnaköögis vähemalt viis puu- ja köögiviljatoitu, mida hiljem degusteeritakse ja hinnatakse. Osalejad saavad vaadata videot söökide valmistamisest ja jagatakse retsepte. Valitakse päeva lemmik. Külla tuleb toitumisnõustaja Ene Mägi, kes räägib tervislikust toitumisest ja mõtlemisest.

TANTS
Divas Havana feeling. Sügise seksikaim pidu koos Havanaga. DJ Lillimägi ja DJ Tõnu Tiks. Avatud retrosaal parima 80-ndate ja 90-ndate muusikaga. Naistele tasuta sissepääs kuni kl 24. Alates kl 1-st pilet 8 €.
Kodulinna lokaalis DJ Sander Loel. Südaööni sissepääs tasuta, kl 24-st pilet 2 €.
Veski trahteris Antti Kopliste. Elav tantsumuusika kl 21–1. Sissepääs tasuta! Kohtade broneerimine tel 45 33 776, veski@veskitrahter.ee .
Club Privilege’is Saaremaa ralli ametlik peopaik esitleb: Inna tribute by Yanni. Naistele südaööni sissepääs tasuta. Pilet kl 22–24 6 €.
Kapteni kõrtsis ansambel TV5. Sissepääs tasuta.
Klubis Ööbik DJ Mikk Saarela. Sissepääs naistele kl 1ni tasuta. Pilet 5 €.

Hea teada
Lucifer alustab uut hooaega koos üritusega Orissaare kultuurimajas
Laupäeval, 15. oktoobril on kl 19–23 laval Koit Toome. Soojendab Leisi keskkooli bänd. Õhtut juhib DJ Peeter Kukk. Kl 23 algab Luciferis hooaja avapidu. DJ Peeter Kukk.

Teaduse ja kultuuri sihtasutus Domus Dorpatensis kuulutab välja kogukonnaarendaja stipendiumi konkursi Stipendiumiprogrammi eesmärk on toetada ja tunnustada kodanikualgatust ning kohaliku elu edendamist. Stipendium on mõeldud isikule, kes on oma tegevusega oluliselt kaasa aidanud kogukonna üldisele arengule ja/või on silma paistnud kogukonna jaoks olulise saavutusega. Stipendiumi suurus on 1000 eurot. Stipendiumile saavad kandideerida kõik Eesti Vabariigi alalised elanikud. Stipendiumi konkursile võib esitada nii iseennast kui ka teisi sobilikke kandidaate. Taotlemiseks tuleb SA-le Domus Dorpatensis saata kas posti või e-posti teel: vabas vormis kirjutatud stipendiumiavaldus; kandidaadi CV; taotluse põhjendus koos kandidaadi saavutuste mõju kirjeldusega ja soovitajate kontaktidega. Taotluste esitamise tähtaeg on 1. november. Hilinenud taotlusi ei arvestata. Stipendium eraldatakse vastavalt stipendiumi statuudile. Stipendiumi eraldamise otsus tehakse avalikuks stipendiumi üleandmisel kodanikupäeva ürituste raames novembri lõpus. Lisainformatsiooni saab tel 73 31 345, e-mailil dorpatensis@dorpatensis.ee , www.dorpatensis.ee .

TULEKUL
Pühapäeval, 9. oktoobril Valjala põhikooli sööklas
kl 11 tervisliku toidu päev ehk Katame laua. Jagatakse maitsva ja tervisliku toidu valmistamise kogemusi ja retsepte. Kuidas panna mehed ja lapsed märkamatult puu- ja köögivilju sööma? Võta ka oma vahvad nipid ja retseptid kaasa! Tehakse toorsalateid. Küpsetatakse ja maitstakse köögiviljavorme. Ametikooli joogiõpetuse ja teeninduse õpetaja Ülle Tamsalu abiga segatakse kokku kosutavaid piima- ja mahlasmuutisid ning kaetakse koduselt pidulik lõunalaud. Hoidistatakse kõrvitsa-köögivilja segasalateid ja
–kastmeid. Võta kaanega purgid kaasa! Toimub suur õunakoorimise võistlus: kes kõige kiiremini? Osalemine tasuta. Info ja registreerimine Malle Raamat, 45 45 452, malle.raamat@valjala.ee ja Sille Lapp, 56 577 871, sille.lapp@ametikool.ee . Ja kui unuski registreerimata, tule ikka, kasvõi kiusu pärast!

Print Friendly, PDF & Email