Saaremaa ettevõtted autasustatute hulka ei pääsenud

Kolmapäeval Estonia kontserdisaalis toimunud Eesti majanduselu tippsündmusel, Eesti ettevõtlusauhindade galal Saare maakonna ettevõtete juhte autasustamiseks välja ei kutsutud.

Ettevõtluse Auhind 2011 ja Eesti Ettevõtete Konkurentsivõime Edetabel 2011 tarvis ankeedi täitnud ettevõtete loendis olid Saare maakonna ettevõtetest Euroopa autotööstustele kummist tihendeid ja membraane tegev Merinvest OÜ, Saaremaa Tarbijate Ühistu, freespuidust aia-, suve- ja puhkemaju valmistav Sandla Puit OÜ ning põhiliselt ehitusjärelvalve ja projektijuhtimisega tegelev Ösel Consulting OÜ.

Kõige konkurentsivõimelisemaks ettevõtteks kuulutati vastavalt Eesti kaubandus-tööstuskoja ja Eesti tööandjate keskliidu edetabelile AS EMT. Konkurentsivõimelisimaks toiduainetööstuseks kuulutati joogitootja A. Le Coq. Finantsvahenduse kategoorias nimetati võitjaks AS Swedbank. Teenindusettevõtete seas kuulutati esikoha vääriliseks firma AS G4S tegevus.

Kontsertprogrammis astus ettevõtlusliidrite ees lavale paljude tuntud lauljate ja muusikute seas ka Saaremaalt pärit Harry Heldur Põlda, kes esitas Tõnis Mäe “Jäljed”.

Print Friendly, PDF & Email