FC Kuressaare kaotas Sillamäele

Meistriliiga 27. voorus pidas FC Kuressaare esindusmeeskond 84. minutini vastu 0 : 1 kaotusseisus, kuid pidi lõppkokkuvõttes tunnistama Sillamäe Kalevi kolmeväravalist paremust, vahendab klubi koduleht.

Saarlastele löödi esimene värav avapoolaja 34. minutil, kui Sillamäe leedulasest leegionär Gediminas Kruša Pavel Aleksejevi paremalt äärelt antud tsenderduse 15 meetrilt peaga väravaks realiseeris.

Alla andmata ja hambad ristis edasi võideldes püsis Kuressaare küll praktiliselt kogu mängu konkurentsis, aga viimasel viiel minutil otsustas Sillamäe paremuse siiski individuaalne meisterlikkus.

Esmalt purjetas Alexander Nikulin Kuressaare kaitsjate vahelt läbi ja duubeldas eduseisu löögiga tagumise posti äärde ning lõppseisu vormistas Roman Nesterovski terava nurga alt lati alla sooritatud pealelöök.