Jalgpall

Kuressaare võib karikasarjas kohtuda Amblaga vallaga
FC Kuressaare esindusmeeskond kohtub tuleval teisipäeval karikavõistluste mängus Lasnamäe Ajaxiga. Järgmises ringis (1/32) ootab ees IV liiga idatsoonis mängiv Ambla valla meeskond. Sõrvele loositi võõrsil vastaseks Paide Kumake, Saaremaa JK mängib kodus Saku Sportinguga.

JK aaMeraaS võitis Raplat 9 : 0
Möödunud laupäeval peetud kohtumises alistas Saaremaa jalgpalliklubi aaMeraaS Rapla JK Atli suureskooriliselt, koguni seitse väravat löödi vastaste võrku juba avapoolajal. Nasva spordikompleksi staadionil peetud mängus said koguni kaks saarlast hakkama kübaratrikiga: kolm korda olid täpsed Rait Ränk ja Janek Meet.

Viimane tõusis tänu löödud väravatele ka kolmanda liiga läänetsooni väravaküttide tabelis jagama teist kohta. Lisaks Meetile ja Ränkile olid aaMeraaSis täpsed ka Kevin Rand, Andre Anis ja Artur Djatškov. Liigatabelis on meeskond hetkel neljandal kohal, kaotades juhtivale Vändra JK Vaprusele kümne punktiga.

Orissaare kasvatas kohalikul jalgpalliturniiril vahet
Kaheksanda vooru mängudes olid võidukad Orissaare ja LeiVal. Orissaare oli võidukas Kaar-ma üle skooriga 14 : 0. LeiVali ja FC Taritu vahelise kohtumise tulemus läks protokolli kirja kui 0 : -, kuna Taritu poolel osales diskvalifitseeritud mängija Artur Rihvk (kolm kollast kaarti).

Orissaarel on nüüd kaheksa mängu peale kokku 24 punkti, teisel kohal on Torgu 12 punkti ja ühe vähem peetud mänguga.

Punkarid soojendavad FC Kuressaare ja Nõmme Kalju mängu
Laupäeval Kuressaare linnastaadionil peetava kodumeeskonna ja Nõmme Kalju mängu eel astuvad peale kaheksaaastast vaheaega taas vastamisi politseinikud ja punkarid. Legendaarse vastasseisu taassünd saab avavile kell 15.30. Mängitakse kaks korda 15 minutit.

Pärast korrakaitsjate ja harjakandjate mõõduvõttu algavale (kell 17.00) Eesti meistriliiga mängule jääda soovijatelt enam piletiraha küsima ei hakata. Vaid meistriliigast huvitatutele maksab pilet 2/1 €.