Kuhu minna (1)

Laupäev, 11. juuni

KONTSERT
Kuressaare Lossihoovis kl 20.30 Saarefest 2011: Ultima Thule ja Lenna kontsert. Soojendab Grete Paia. Lossihoovi väravad avatakse kl 19. Kontsert on Ultima Thule viimase albumi “Jälgede jälgedes” esmaesitlus suurel laval. Pileti hind 13 €. Kuni 6-a lapsele on sissepääs tasuta. Piletite eelmüügi lõpp Piletilevis 11. juunil kl 18. Piletid müügil ka enne algust kohapeal.

ÜRITUS
Kuressaares kl 11–16 suur turupäev. Kl 12 Kuressaare turu pidulik avamine.
Kuressaare kõlakojas kl 18 lossipargi 150. aastapäeva kontsertetendus “Kohtumised pargis”. Kaastegevad Kuressaare linnaorkester, harrastusnäitlejad ja -tantsijad. Külalisena astub üles Meribel Müürsepp, etendust juhib näitleja Andres Ots.
Kuressaares Meri spaa parklas tsirkusetuur: tsirkuseprogramm “Hirmus-Lõbus”. Etendused täna ja homme kl 13 ja kl 16. Piletid alates 7 eurost.
Kõljala külaplatsil kl 12 Pihtla valla küladepäev. Kavas spordivõistlused, tegevused lastele ja käsitöötoad. Lõunaks pakutakse suppi ja kooke. Tegemist ja huvitavaid ettevõtmisi jagub kõigile.

TANTS
Divas Sky Plusi naistekas! Alati säravad Kirsti Timmer ja Meelis Tõrv korraldavad meeletu show Diva laval, lisaks jagavad baaris hea hinnaga parimaid jooke. Parimat muusikat mängib DJ Sven Arusoo (Sky+). Pilet kl 23–24 4 €. Kl 24-st pilet 5 €. Facebookis ürituse attending listiga liitujatele sissepääs 3 € kogu öö. Naistele südaööni sissepääs tasuta! Saarefest 2011 afterparty (Ultima Thule ja Lenna kontserdil käinud pääsevad Divasse soodsamalt).
Kodulinna lokaalis DJ Urmas Rämmal. Südaööni sissepääs tasuta, kl 24-st pilet naistele 1 €, meestele 2 €.
Mönusas Villemis Sulo.
Club Privileges sõbrad ja toetajad esitlevad: Privilege sünnipäev koos ansambliga 2 Quick Start. Tähistame Club Privilege 8. sünnipäeva. Selle kauni päeva puhul ootame kl 22–23 klubisse, kus sünnipäevalaps pakub tasuta kringlit ja jooki. 2 Quick Start esitleb nii uusi kui ka vanu hitte. DJ-puldis Mikk Saarela ja Siim Metsmaa. Pilet südaööni 3 € ja hiljem 4 €.
Kapteni kõrtsis ansambel TV 5. Sissepääs tasuta.

SPORT
Kuressaares tervisespordisarja ”Liikudes tervemaks” XVI etapp: hommikuorienteerumine. Start kuursaali ja Pargi tänava tenniseväljaku vahel avatud kl 8–10. Lisainfo www.kuressaarespordikeskus.ee .

Pühapäev, 12. juuni

KINO
Divas kl 16 ja kl 18.15 Paul. Pilet 3.20 €.

SPORT
Kuressaare kunstmuruväljakul kl 12 Eesti naiste II liiga jalgpalli meistrivõistlused: FC Kuressaare – Valga FC Warrior.
Kuressaare linnastaadionil kl 12 perespordisarja ”Pühapäev spordiga” hooaja viimane etapp. Lapsed (sünniaasta 2000 ja nooremad) ja lapsevanemad võistlevad 60 m jooksus, kaugushüppes ja palliviskes. Vihma korral üritus Kuressaare spordikeskuses. Lisainfo www.kuressaarespordikeskus.ee .

Esmaspäev, 13. juuni

KINO
Divas kl 18.30 Paul. Pilet 3.20 €.

KONTSERT
Mustjala Anna kiriku ja kirikuõue täidab muusika
Täna kl 16.30 esineb Mustjala Anna kiriku õuel puhkpilliorkester Kajastus Soomest Jyväskyläst. See puhkpilliorkester on loodud aastal 1891 ja on seega Soome vanemaid puhkpilliorkestreid. Kajastuse dirigent on Janne Halmela. Orkestri kavas on palju marsse, aga ka valsse, tangosid ja populaarseid meloodiaid laiast maailmast. Kajastus on esinenud peale Soome ka Islandil, Rootsis ja Taanis. Eestis on orkester esimest korda.
Pärast puhkpilliorkestri kontserti kiriku õuel algab kl 17 kirikus sees NELIPÜHIKONTSERT, kus esinevad Jyväskylä segakoor, naiskoor Niemettäret ja meeskoor Kangasniemen Mieslaulajat.
Jyväskylä segakoor on Jyväskylä Tööväeliidu esinduskoor, mis loodi juba aastal 1889 ning on seega üks vanemaid segakoore Soomes. Naiskoor Niemettäret ja meeskoor Kangasniemen
Mieslaulajat on pärit Kesk-Soomest 7000 elanikuga Kangasniemi alevikust. Mõlemat koori juhatab juba 15 aastat Küllike Vaatmann. Klaveril saadab Arhangelskist pärit kontsertpianist Natalia Talman. Kontserdid on tasuta.
Monika Põld

Print Friendly, PDF & Email