Indrek Saar sai sotside peasekretäriks (2)

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna volikogu kinnitas erakonna esimehe Sven Mikseri ettepanekul sotsiaaldemokraatide uueks peasekretäriks saarlase Indrek Saare, kes lubas pühenduda erakonna tugevdamisele ja sotsiaaldemokraatia kandepinna laiendamisele.

“Sotsiaaldemokraatidel on pikaajalised ja kõrged sihid, mille elluviimine nõuab süstemaatilist tööd. Võtmeküsimuseks on organisatsiooni edasiarendamine ja liikmeskonna kasvatamine, millele kavatsen keskenduda,” ütles Indrek Saar, kes asub uude ametisse paralleelselt riigikogu liikme tööga 1. juulil.

Indrek Saar sai juuni alguses ka Euroopa Nõukogu parlamentaarse assamblee (ENPA) raportööriks Serbia kui Euroopa Nõukogu liikmesriigi kohustuste täitmise küsimuses.

Saar vahetas selles ametis välja soomlanna Sinikka Hurskaineni ja töötab koos kaasraportööri Davit Harutyunyaniga. Selliste raportitega uuritakse olukorda Euroopa Nõukogu liikmesriikides. Saar on valitud ka ENPA kodukorrakomitee aseesimeheks.

Indrek Saar (38) kuulub Sotsiaaldemokraatlikku Erakonda 1998. aastast ja riigikokku 2007. aastast. Enne riigikokku valimist juhtis Saar aseesimehena Rakvere linnavolikogu. Ta on lõpetanud Eesti muusikaakadeemia kõrgema lavakunstikooli ning töötanud Rakvere teatri ja teatri NO-99 direktorina, Eesti teatrijuhtide liidu ja Eesti etendusasutuse liidu esimehena.

Print Friendly, PDF & Email