Haapsalu lastekodulapsed saavad Saaremaa reisi

Tuleõnnetuses kannatada saanud Haapsalu lastekodu lapsed tulevad Saaremaale vahvat suvepäeva veetma juuli alguses. Kuressaare gümnaasiumi heategevuskampaaniaga koguti piisavalt raha, et Haapsalu lastele siin nii mitmesugust tegevust kui ka kehakinnitust pakkuda.

Saaremaale sõidab 24 last, kellest seitse on ratastoolis, ja neid saadab kuus õpetajat, kirjutas rahakogumiskampaaniat vedanud KG õpilane Hanna Martinson kooli infolehes.

Haapsalu lapsed soovivad näha Kaali meteoriidikraatrit ja kindlasti käia Kuressaare linnuses. Korraldajad lisavad omalt poolt veel mõne ettevõtmise ja vaatamisväärsuse külastamise.

Deisi Junsi ja Hanna Martinsoni poolt Kuressaare gümnaasiumis algatatud heategevuskampaania käigus oli kõikidel õpilastel võimalik annetada raha, et korraldada rängas tuleõnnetuses kannatada saanud Haapsalu lastekodu lastele üks vahva suvepäev Saaremaal.

Lisaks Kuressaare gümnaasiumile korraldati hetegevuskampaaniaid Haapsalu laste toetamiseks ka Saaremaa ühisgümnaasiumis ja Kuressaare täiskasvanute gümnaasiumis.

Print Friendly, PDF & Email