Aili Salong võitis Aurigast Wrisi kinkekaardi (1)

Laupäeval loositi Auriga kevadlaadal välja järgmisel nädalal 20. sünnipäeva tähistava reisibüroo Wris 2000-eurone kinkekaart.

Loosimises said osaleda kõik, kes olid alates 1. aprillist teinud kaubanduskeskuses vähemalt 15-eurose ostu. Kaupluse K-rauta juhataja Jaana Palu sõnul võis neid tšekke olla tuhandeid ja tuhandeid. Fortuunaks oli seekord eelmise aasta kampaania võitja Tiiu, kes on oma võidu eest käinud juba kolmel reisil.

Tänavuseks võitjaks osutus Taritu rahvamaja juhataja Aili Salong. “Seda tunnet ei saagi kirjeldada,” ütles võitja Saarte Häälele. “Ma soovin, et kõik inimesed saaksid kunagi kogeda sellist tunnet, sellist emotsiooni. See on kirjeldamatu.”

Salong lisas, et ta isegi ei mäleta seda hetke, kui ta tšeki kasti lasi. “Ma pole kunagi midagi võitnud ja olen sellega juba leppinud. Eks ma olen aastate jooksul olnud kade nendele, kes on võitnud, siis olen leppinud sellega, et ju mul siis ei ole lihtsalt õnnelik käsi, ning lõpuks olen rõõmustanud kõigi teiste õnne üle.”

Aili Salong plaanib oma sõnul minna reisile kindlasti kogu perega ja reisi sihtkoht võiks olla midagi ebatavalist. Lõpuks tsiteeris võitja kirjanik Albert Uustulndi mõtet raamatust “Meri põleb”: “Õnn on nagu purjus naine, liigub ringi ei-tea-kus ja langeb kaela ei-tea-kellele.”

Print Friendly, PDF & Email