Veski uus perenaine Anu Lomp läheb hooajale vastu optimistlikult (15)

Veski uus perenaine Anu Lomp läheb hooajale vastu optimistlikult

KUTSE VESKISSE: Turismialaste kogemustega Anu Lombil on rõõmustamiseks põhjust, sest maikuuks on Kuressaare üks populaarsemaid toitlustuskohti turismigruppidele juba välja müüdud.
Foto: Egon Ligi

Uute turismikataloogide esitlusel võõrustajana kokkutulnuid tervitanud Veski trahteri perenaine Anu Lomp rääkis turismiga tegelevatele saarlastele uuendustest eelseisval hooajal Kuressaare ühes vanemas ja populaarsemas toitlustuskohas.

“Püüame pakkuda oma külalistele maitsvamaid toite, paremat teenindust ja huvitavamaid üritusi. Koostatud on uus menüü. Esimesed kiitvad hinnangud pakutavale oleme klientidelt juba saanud,” märkis eelmisel kuul Veski perenaisena tööd alustanud Anu Lomp.

Hea uudisena andis vastne perenaine turismitöötajaile teada sedagi, et maikuuks on Veski peaaegu täielikult välja müüdud. “Mõnel päeval külastab meid koguni neli gruppi turiste. See näitab, et turisminduses ollakse taas tõusuteel ja inimesed on tee Saaremaale kenasti üles leidnud,” rõõmustas turismivaldkonnas kaua aega tegutsenud Anu Lomp.

Varem on Anu Lomp töötanud Saaremaa Laevakompaniis, Ventspilsi ja Mõntu vahelist parvlaevaliiklust korraldanud operaatorfirma SSF Ferries tegevjuhina ja OÜ Saare Golf Travel tegevjuhina.

Print Friendly, PDF & Email