Kuhu minna

Neljapäev, 14. aprill

KINO
Divas kl 18.30 komöödia Kormoranid. Viimane seanss!

TEATER
Orissaare kultuurimajas kl 19 esietendus “Timukas”. Lavastaja Ellen Teemus. Mängivad Robert Vahter (teener), Ardo Vahter (Garcin), Anneli Kaljuste (Estelle) ja Helje Basihhina (Ines). Heli ja valgus: Igor Raadel. Saaremaa rahvateatri ja Orissaare kultuurimaja koostööprojekt. Pääse 2 €. Info Anu Viljaste, tel 45 45 160.

ÜRITUS
Saare maakonna keskraamatukogu Ameerika nurgas ja laste lugemissaalis üritus “Tere, koomiks!” Külla tuleb Joonas Sildre, kes kl 12 räägib koomiksi ajaloost ja eesti koomiksitest ning tutvustab oma raamatut “Maailma naba”. Tema avab ka eesti koomiksi ülevaatenäituse. Lisaks väljapanek raamatukogus leiduvatest koomiksitest ja teemakohastest raamatutest. Pärast lõunat juhendavad Joonas ja Elina Sildre koomiksi joonistamise töötuba.

TANTS
Kodulinna lokaalis disko. DJ Alver Raaper. Sissepääs tasuta.

SPORT
Kuressaares Marientali tee 27A kl 17.30 kabehooaja eelviimane kiirturniir.

Reede, 15. aprill

KINO
Divas kl 18 perefilm Pulkson. Pilet 3,20 €.

ÜRITUS
Sakla seltsimajas kl 19 Valjala valla saskuturniiri VII etapp.
Mustjala rahvamajas kl 12 Mustjala valla Laululind. Esinevad valla paremad laululapsed. Kontsert on tasuta.

TANTS
Divas sünnipäevapidu. Klubi tähistab oma kaheksandat sünnipäeva. Laval meeletu show Bad Angels tüdrukud, suurejoonelise disko-show korraldab Sky Plus’i DJ Vaido Pannel. Kl 23-st pilet 3 €, kl 00.00 4 €.
Kapteni kõrtsis ansambel Kontrast.
Luciferis DJ Andres Laht. Naistele südaööni sissepääs tasuta.
Kodulinna lokaalis DJ Alver Raaper. Pilet 2 eurot. Südaööni sissepääs tasuta.
Mõnusas Villemis Reede rokib, Tuberkuloitedi juubel.

SPORT
Kuressaare spordikeskuses kl 19 Saaremaa 2011 MV korvpallis seenioridele, finaal: 1. mäng Tesman – JK Sarma.
Kuressaare spordikeskuses kl 14–20 Eesti U-20 neidude meistrivõistlused võrkpallis: Saaremaa spordikool mängib kl 15.30 ja kl 18.30.

SPORDIEELTEADE

Laupäeval, 23. aprillil kl 11 Kuressaare lauatenniseklubi Tops mänguruumides (Marientali tee 27) Saare maakonna 2011. a meistrivõistlused lauatennises. Kavas on naisüksikmäng, millele järgneb naispaarismäng. Mandaat kohapeal kl 10–10.45. Osavõtumaks. Täpsem info tel 56 657 866, Gunnar Usin.
Laupäeval, 30. aprillil kell 11 Kuressaare lauatenniseklubi Tops mänguruumides (Marientali tee 27) Saare maakonna 2011. a meistrivõistlused lauamängude mitmevõistluses. Kavas on paarismäng. Osavõtumaks. Täpsem info tel 56 657 866, Gunnar Usin.
Pühapäeval, 1. mail kl 11 Kuressaare lauatenniseklubi Tops mänguruumides (Marientali tee 27) IX LTK Tops lahtine maiturniir lauatennises. Kavas on meeste ja naiste ühine turniir, mänguliigiks üksikmäng. Osavõtumaks. Täpsem info tel 56 657 866, Gunnar Usin.

ÜLESKUTSE
Saare Kütus kutsub fotokonkursile
Talv on olnud väga ränk nii külma, lume kui ka kütusehindade tõusu poolest. Siiski on esimesed märgid kevade tulekust õhus. Et seda talletada ja ka teistele näidata, kuulutab Saare Kütus välja fotokonkursi “Kevadised hetked”.
Konkursile oodatakse inimeste nägemusi fotodesse klõpsatuna. “Mõtle, mis tähendab sinu jaoks kevad ja kuidas sa saaksid seda kõige paremini jäädvustada. Kui sinu jaoks on kevad midagi sellist, millest teised ei pruugi aru saada, lisa pildile märksõna või seletus,” kirjutatakse konkursikutses. Konkursil on ka auhinnad.
Saare Kütuse juht Margus Hiet ütles, et võimaluse korral kasutab ainus Saaremaa päritolu kütusefirma fotosid ka firma maine kujundamises. “Vaatame, mis saak on, ja siis otsustame,” sõnas Hiet.
Kevadfotosid saab Saare Kütusele saata meiliaadressil foto@saarekytus.ee 30. aprillini. Konkursi tulemused kuulutatakse välja 5. mail. Parimad tööd avaldatakse ka ajalehes Saarte Hääl.

Print Friendly, PDF & Email