Erko Elektri erksa vaimuga elektrimehed (6)

Erko Elektri erksa vaimuga elektrimehed

HINNANG TEHTULE: OÜ Tehnokontrollikeskus eksperdil Madis Pulgal (paremal) ei olnud Männiku transiitkilpi kontrollides Erko Elektri töömeestele midagi ette heita. Firmajuht Gunnar Siineril oli seda heameel kuulda.
Foto: Sander Ilvest

Valjala valla ettevõte Erko Elekter OÜ võib peatselt oma 20. sünnipäeva tähistada. 1992. aastal sajaprotsendiliselt erakapitaliga asutatud ettevõte annab tööd kümmekonnale inimesele.

19-aastane firma on ammugi ennast tõestanud konkurentsivõimelise ettevõttena. Just neil päevil andis Erko Elekter üle mitu uut objekti, mida OÜ Tehnokontrollikeskus elektripaigaldiste osakonna ekspert Madis Pulk hindamas käis.

Erko Elektri põhitegevus on mitmesugused elektritööd, alates elektriprojektide koostamisest kuni kaabel- ja õhuliinide ehitamiseni. Teenustööde loetellu kuuluvad ka elektripaigaldiste kontrollmõõtmised ja käit, montaažitööd, seadmetepaigaldus ja konsultatsioonid.

Firma juhtkond on seadnud põhieesmärgiks pakkuda kvaliteetset, kliendile orienteeritud teenust, olles usaldusväärseks partneriks tellijaile. Niimoodi tegelikult lähebki. Seda kinnitas ka kolmapäeval Pärnust Saaremaale Erko Elektri OÜ elektrimontööride tehtut üle vaatama tulnud ekspert Madis Pulk.

19 aastat tagasi sisetöödega alustanud ettevõte on tasapisi haaret laiendanud. “Juhtus nii, et aeg oli raske, tööd keeruline leida, siis tuligi midagi juurde mõelda. Võtsime suuna liiniehituse peale. See aitas vee peal püsida,” tegi firmajuht Gunnar Siiner kokkuvõtte.

Mandrimaale pole Erko Elektri töömehed kippunud. Seni on Saare maakonnas leivateenimise võimalusi jagunud. Üks suuremaid objekte oli Kuressaare lennujaam. “Seal oli mitu etappi. Meie tegime põhiliselt installatsioonitöid,” märkis Gunnar Siiner.

Materjalide poolest ei anna paarikümne aasta tagust aega nüüdisajaga võrreldagi. Ohutusnõuded on rangemaks muutunud. See on eeskätt elektrike endi huvides.

Loe edasi tänasest Saarte Häälest.
Telli Saarte Hääl internetist

Print Friendly, PDF & Email