Laimjalas selgusid parimad laululinnud (1)

Laimjalas selgusid parimad laululinnud

VÄIKESED LAULUPOISID: Vasakult Oliver Valk, Ronald Antsaar, Märten Toompuu, Magnus Toompuu.
Foto: Taimo Antsaar

Möödunud laupäeval Laimjala rahvamajas toimunud konkursil Laimjala Laululind 2011 astus žürii ette 23 laululast, neist 10 poissi ja 13 tüdrukut.

“Rõõmu teeb see, et väikseid laulupoisse on nii palju peale kasvanud,” lausus Laimjala rahvamaja juhataja Mae Nõu. Tema sõnul oli väga huvitav see, et esitati selliseid laule, mida ta ka ise omal ajal laulnud on. “On selliseid laule, mis ei vanane. Neid on ikka ja jälle armas esitada ja kuulda,” märkis ta.

3–4-aastaste vanuserühmas võitis Sandra Leht. 5–6-a vanuserühmas tunnistati võitjaks Oskar Link ja 7–9-aastastest Magnus Toompuu. 13–15-a vanuserühmas saavutas väga hea tulemuse Anett Pokk.

Anti välja ka eripreemiaid. Kaks eripreemiat pälvis Uku Pokk: hea hääle preemia ja kõige suurema arengu teinud väikese laulja preemia. Kaisa Alt sai eripreemia puhta esituse eest. Hanna Liis Zenkevicš ilusa kevadelaulu esitamise eest. Publiku lemmikuks osutus teist aastat järjest Ingela Kaljuste.

Žüriisse kuulusid tänavu noored: Marko Maaste, Raul Kolk, Richard Tooman ja Ketlin Kuning. Lauluõpetaja oli Ilvi Pihl ja oma akordioniga igati abiks Eha Ennemuist.

Print Friendly, PDF & Email