Haiglasse tuleb 3D-kino (4)

Haiglasse tuleb 3D-kino

 

Sihtasutus Kuressaare Haigla on neil päevil välja kuulutamas riigihanget hoone keldrikorrusel asuva saali renoveerimistöödeks.

Haigla juht Viktor Sarapuu ütles Saarte Häälele, et kuna kaks aastat tagasi väljakuulutatud ideede konkurss saali ja tsiviilkaitselao (pinnasuurused vastavalt 127 m2 ja 181,5 m2) edasiseks kasutamiseks ei ole tulemusi andnud, pandi raviasutuse nõukogus pead kokku ja leiti, et kui ideid väljastpoolt ei tule, peab need ise välja mõtlema.

Nii otsustatigi esitada projekt uuele Euroopa sotsiaalrahade fondile ning sel esmaspäeval saadi ka positiivne otsus, mis tähendab, et vana koosolekutesaal renoveeritakse kinosaaliks. Projektile andis heakskiidu ka Kuressaare linnavalitsus, kuna linnainimeste huvi kinofilmide vastu on märgatavalt tõusnud ning ka Saaremaal soovitakse näha tänapäevasel tasemel 3D-filme.

Viktor Sarapuu hinnangul ei ole tegemist kindlasti mingi tulutoova projektiga, seda enam, et praeguse idee kohaselt rakendatakse haigla patsientidele kinokülastust ravi osana ja arvestatakse selle maksumus voodipäevatasu sisse.

Print Friendly, PDF & Email