Kuhu minna

Laupäev, 26. märts

KINO
Diva suletud.
Tornimäel kl 19 põnevusfilm Pidurdamatu. Pilet 1.60 €.

ÜRITUS
Lümanda kultuurimajas kl 11 Saare maakonna käsitööpäev kõigile toimekatele näputöötegijatele ja käsitööhuvilistele. Üleval on käsitöönäitus, tehakse kokkuvõtteid Lümanda valla meenekonkursist, kavas on Lümanda koolilaste ja Taritu memme-taadi lauluklubi etteasted, Noortemood 2010 ja moekunstnik Teele Koel. Õpitakse vitstest korvi punuma ja kaseokstest luuda valmistama. Räägitakse Kihelkonna rahvariiete teemadel ja tehakse koos poogapaela. Kinnitatakse keha pannileiva ja teega. Registreeri tel 52 92 166 Ulvi Põld, 51 06 966 Maire Murekas või 45 20 525 Krista Lember.

TANTS
Divas Semiir Show’ Ladies rock. Tule ja saa osa suurejoonelisest popkultuurist, sest üles astuvad Eestimaa kõige popimad tantsijad: Semiir Show oma täiesti uue kavaga. Kes neid oma silmaga veel näinud pole, siis avaneb see võimalus just täna. Peole lisab hoogu DJ Lillimägi. Pilet kogu öö 2 €.
Lucifer suletud.
Kodulinna lokaalis DJ Urmas Rämmal. Südaööni sissepääs tasuta. Kl 24-st naistele 1 €, meestele 2 €.
Kapteni kõrtsis ansambel Kontrast.
Mönusas Villemis Rein Laaneorg ja ansambel President.
Club Privileges legendaarne 25… ehk siis 2 euro pidu.

SPORT
Leisi ujulas kl 12 Leisi valla meistrivõistlused ujumises. Vanusegrupid ja distantsid: P + T 6–10-a 25 m vabalt; P 11–15-a 50 m vabalt, selili; T 11–15-a 50 m vabalt, selili; M 16–39-a 50 m vabalt, selili, rinnuli 100 m kompleksi; N 16–39-a 50 m vabalt, selili, rinnuli; M 40+ 50 m vabalt, selili, rinnuli; N 40+ 50 m vabalt, selili. Registreerimine algab tund enne võistluse algust!
Laimjalas kl 10 Saaremaa meistrivõistlused koroona paarismängus. Korraldab SK Saare Mäng.

Pühapäev, 27. märts

KINO
Diva suletud.

SPORT
Laimjalas kl 10 Saaremaa meistrivõistlused koroona üksikmängus. Korraldab SK Saare Mäng.
Kuressaare spordikeskuses perespordipäeva “Pühapäev spordiga” III etapp. Info tel 45 20 370.

Esmaspäev, 28. märts

KINO
Diva suletud.

TULEKUL
Prantsuse-eesti duo ROUGE MADAME Pühapäeval, 3. aprillil kl 17 Kuressaare kultuurikeskuses
Rouge Madame on Kohtumine. Teed on ristunud, ilmakaared kattunud. Vabajazz noogutab hällilaulule, elektrobiit tervitab indirocki raffe-riffe. Vaimust saab vaimustav jõud, kui ürgalge embab maailmapuud. Juured põimuvad, keeled lõimuvad. Eeterlikust õrnusest sünnib eepiline narratiiv, ehmatav siirus kannab kõditava groteski mõrkjasmagusaid vilju. Rouge Madame on loodusjõud. Kuigi Rouge Madame on uus ja laiemale publikule esialgu veel tundmatu ansambel, on see ühtviisi heatahtlikult vastu võetud nii Pariisi prestiižikates saalides kui ka pisemates klubides.
LEMBE LOKK: vokaal, elektriklaver (Yamaha P150), basskitarr, sämpler, heliefektid. See on eelkõige Lembe teatraalne intensiivsus, mis annab duo esinemistele pinge ja dünaamika. Soololauluõpingud Pariisis, alternatiiv- ja tänavateatri kogemused ning rahvusvahelised klubiesinemised Euroopa noorema jazzi eliidiga on andnud vajalikud tuleristsed ja professionaalsuse. Lembe on laulev näitleja ja kirjutav laulja, tema sulest pärinevad kõik Rouge Madame’i originaaltekstid.
JEAN-CHRISTOPHE ONNO: elektri-, bass- ja akustilised kitarrid, Yamaha P150, rütmipillid, sämpler, vokaal. Vene-poola päritolu prantslane Jean-Christophe Onno on mitmekülgne loovisiksus, kes on kirjutanud nii teatri- kui ka filmimuusikat, loonud heliinstallatsioone, töötanud muuhulgas muusikaprodutsendina jne. Kui Rouge Madame’i lood sünnivad enamasti proovide käigus ühisloominguna, siis seaded ja orkestratsioonid on valdavalt Onno pärusmaa.
Piletid hinnaga 4 € / 6 € müügil Piletilevi müügipunktides üle Eesti ja Kuressaare kultuurikeskuses.
Maakonnas toimuvate ürituste kohta ootame infot
tel 45 30 214 või e-postile ivika.laanet@saartehaal.ee .

Print Friendly, PDF & Email