Kuhu minna

Teisipäev, 22. märts

KINO
Divas kl 18.30 ulmefilm Olen number neli. Alla 12-a mittesoovitatav. Pääse 3,20 €.

SPORT
Kuressaare spordikeskuses sportlik koolivaheaeg. Lapsed vanuses 7–10 a on oodatud täna, homme ja ülehomme osa võtma teatevõistlustest ja pallimängudest Raigo Saare juhendamisel. Kaasa vahetusjalanõud ja 1 euro.
Orissaare spordihoones kl 15–16 on kõik lapsed iga päev oodatud erinevatesse trennidesse. Koolivaheajal on spordihoone avatud kl 14.30–21.

Kolmapäev, 23. märts

KINO
Divas kl 18.30 ulmefilm Olen number neli. Pääse 3,20 €.

ÜRITUS
Saaremaa muuseumis kl 14 muuseumitund “Ole hea ja (ära) istu”. Tunni alguses tutvume näitusel väljapandud toolidega. Jätkame tundi käeliste tegevustega – voldime, kleebime, voolime ja meisterdame. Lisaks on võimalik lasta end näitusel tasuta pildistada vanadel toolidel ja ajastusse sobivate aksessuaaridega. Koolivaheaja muuseumitundides osalemiseks vanusepiirangut ei ole. Üritusel osalemise tasu on 1 €, millest saavad kaetud materjali- ja korralduskulud.

ÜRITUSE EELTEADE
Reedel, 25. märtsil Pärsama kultuurimajas
kl 21 “Tantsuga kevadesse”. Tantsutab Rain Poolen Bänd. Töötab baar. Kohtade broneerimine telefonil 45 73 633.
Laupäeval, 26. märtsil Lümanda kultuurimajas kl 11 – kõik toimekad näputöötegijad ja käsitööhuvilised on oodatud maakonna käsitööpäevale. Üleval on käsitöönäitus, tehakse kokkuvõtteid Lümanda valla meenekonkursist, kavas on Lümanda koolilaste ja Taritu memme-taadi lauluklubi etteasted, Noortemood 2010 ja moekunstnik Teele Koel. Õpitakse vitstest korvi punuma ja kaseokstest luuda valmistama. Räägitakse Kihelkonna rahvariiete teemadel ja tehakse koos poogapaela. Kinnitatakse keha pannileiva ja teega. Ühise käsitööpäeva kordaminekuks osamaks 2 eurot tasuda hiljemalt 24. märtsiks. Registreeri tel 52 92 166 Ulvi Põld; 51 06 966 Maire Murekas ja 45 20 525 Krista Lember.
Reedel, 1. aprillil Veski trahteris kevadpidu koos Karl Madisega. Tantsuõhtul võimalus tellida maitsvaid roogasid Veski trahteri uuenenud menüüst! Pilet 8 eurot. Piletid müügil Arensburgi lounge’is Muusa (Lossi 15) ja alates 23. märtsist ka Veski trahteris (Pärna 19). Rohkem infot tel 52 73 737.
Laupäeval, 2. aprillil Orissaare kultuurimajas Orissaare XI kandlepäev. Kl 12 päeva avamine; kl 12.30 töö õpitubades: väikekannel, õp Helle Suurlaht (Padise), rahvakannel, õp Õie Pärtel; kl 14 kohvipaus; kl 14.30 õpitoad jätkuvad; kl 16 kontsert; kl 17.30 päeva lõpetamine.
Laupäeval, 2. aprillil Kuressaare lauatenniseklubis Tops kl 15 korraline üldkoosolek. Orienteeruvalt kl 16 algab XIV LTK Tops lahtine sünnipäevaturniir (Marientali tee 27). Traditsiooniliselt on kavas segapaarismäng, kus paarid moodustuvad loosi tahtel. Osavõtumaks. Lähem info tel 56 657 866, G. Usin.

Filmitutvustus
KINOS DIVA kuni 24. märtsini “Olen number neli”,
seiklusrikas ulmepõnevik.
Kolm on surnud. Aga kes on number neli? John Smith (Alex Pettyfer) on noor põgenik, kes püüab pääseda teda hävitama saadetud halastamatute vaenlaste eest. Muutes pidevalt oma identiteeti, kolides linnast linna koos oma kaitsja Henriga (Timothy Olyphant), on John alati uus poiss, kel pole mingisugust sidet oma minevikuga. Ühes Ohio väikelinnas, mida ta nüüd koduks nimetab, tabab Johni elu esimene armastus (Dianna Agron), ta avastab endas uued üllatavad võimed ja leiab sideme nendega, kes jagavad ta erakordset saatust.
”Olen number neli” on seiklusrikas ulmepõnevik ühest erakordsest teismelisest. Režissöör D. J. Caruso (”Eagle Eye”, ”Disturbia”), osades Alex Pettyfer (”Tormimurdja”), Timothy Olyphant (”Visa hing 4”, ”Deadwood”), Teresa Palmer (”Võluri õpilane”), Dianna Agron (”Heroes”, ”Glee”), Kevin Durand (”Robin Hood”) ja Callan McAuliffe (”Comedy Inc.”). Alla 12-a mittesoovitatav. Filmi pikkus 1 t 50 min. Vaata ka kodulehte http://www.forumcinemas.ee/Event/296873/?tm=14%3a40 .

Print Friendly, PDF & Email