Kuhu minna

Neljapäev, 17. märts

KINO
Divas kl 18 seikluskomöödia Gulliveri reisid. Pilet 3,20 €.

TANTS
Kodulinna lokaalis Püha Patricku pidu! Püha Patrick teeb välja ja jagab kingitusi. DJ Alver Raaper. Sissepääs tasuta.
Club Privileges Privilege otsib peostaari. Sissepääs tasuta. Lisaks saavad ägedamad peostaarid kihvte auhindu.

Reede, 18. märts

KINO
Diva suletud.

ÜRITUS
Saare maavalitsuse saalis kl 10 kohaliku omaalgatuse programmi teabepäev. Teabepäevale on oodatud kõik taotlejad, kellel on küsimusi seoses programmi eesmärkide ja toimimisega või toetustaotluse, projekti koostamise ja esitamisega. Eriti oodatud on projekti esmaesitajad. Teabepäevast osavõtuks registreeruda e-posti aadressil leo@saare.ee või tel 45 20 512 (Leo Filippov). Kohaliku omaalgatuse programmi kevadvooru toetusetaotluste esitamise tähtaeg on 1. aprill. Põhjalik teave programminõuetest ja taotluse dokumentidest on kättesaadav elektrooniliselt EAS-i kodulehel www.eas.ee .
Valjala rahvamajas kl 14 raamatu “Valjala hariduselu 1798–2010” esitlus.
Valjala rahvamajas kl 20 naistepäeva järelhüüe Toomas Anniga. Õhtu külaline barokkmuusikaansambel Lu-Mi. Kohtade tellimine tel 45 49 599 või 52 92 575. Avatud käsitöönäitus. Söök, jook võta kaasa!
Kaitseliidu majas Kuressaares Väljaku 5 kl 19 teeõhtu maailmaränduri Hannes Hansoga. Tule, võta kaasa miskit teekõrvast ning veedame mõnusa õhtu kuulates reisimuljeid kaugetest maadest. Kõik huvilised on oodatud!
Orissaare kultuurimajas kl 9.45 Orissaare gümnaasiumi 14. näitemängupäev.

NÄITUS
Kuressaare kultuurikeskuse saalis kl 12.30 Lapimooride seltsi lapitööde näituse avamine. Avatud E–R kl 10–19, L kl 10–16.

TANTS
Divas Captain Morgan esitleb: Live @ Diva Ott Lepland. Eesti armastatud superstaar Ott Lepland astub tähesäras Diva lavale, et rõõmustada kõiki fänne. Lisaks tervitab teid maailma kõige peojanulisem kapten – captain Morgan isiklikult. Kaasas on tal ka seekord suur aardekirst. Silmailu pakuvad kelmikad Morgani tüdrukud. Puldis vanemtüürimees DJ Peeter Kukk. Kl 23–00 4,5 eurot, kl 24-st pilet 6,5 eurot. VIP-ile pilet kogu öö 3,5 eurot.
Kapteni kõrtsis ansambel TV 5.
Club Privileges Sunrise INCi & SÜGi Tähtede mängu aftekas. Rumeenia popbänd Sunrise INC. Loosimised ja vabapääsmed: http://on.fb.me/sunrise-privilege .
Luciferis DJ Mikk Saarela. Naistele südaööni sissepääs tasuta.
Mönusas Villemis Reede rokib.
Kodulinna lokaalis Piraadid lokaalis ehk Kes avab aardekirstu?! DJ Sander Loel. Südaööni sissepääs tasuta, kl 24-st pilet 2 €.

SPORT
Kuressaare spordikeskuses kl 18.30 SÜG esitleb: Tähtede mäng.

ÜLESKUTSE
Esseekonkurss “20 aastat kodanikuühiskonda Eestis: laulvast revolutsioonist “Teeme ära!”-ni”
Seoses sel kevadel esmakordselt aset leidva Eesti kodanikuühiskonna nädalaga kutsuvad Domus Dorpatensis ja Eesti väitlusselts aktiivseid kodanikke osalema esseekonkursil “20 aastat kodanikuühiskonda Eestis: laulvast revolutsioonist “Teeme ära!”-ni”, et algatada diskussioon Eesti kodanikuühiskonna plusside ja miinuste üle.
Esseekonkursile on oodatud kõikide ühiskonnaliikmete meenutused ja arvamusavaldused Eesti kodanikuühiskonna saavutuste ja tulevikuperspektiivide kohta. Osalemiseks saada oma essee (7500–8000 tähemärki) 4. aprilliks märksõnaga “Esseekonkurss” aadressil info@kodanikuuhiskond.ee .
Laekunud esseede seast valib ajakirjanikest ja EKÜN esindajatest moodustatud komitee välja parima töö, mis avaldatakse nädala jooksul Eesti kodanikuühiskonna nädala koduleheküljel ja meedias. Esimese koha võitjat autasustatakse 100 euroga.
Lisainfot esseekonkursi ja Eesti kodanikuühiskonna nädala kohta võib leida meie koduleheküljelt aadressil http://www.kodanikuuhiskond.ee/ ja samanimeliselt Facebooki fännileheküljelt aadressil http://www.facebook.com/kodanikuuhiskond .
Teele Tamme
Eesti kodanikuühiskonna nädala avalike suhete meeskond

Print Friendly, PDF & Email