Kuhu minna

Kolmapäev, 9. märts

KINO
Divas kl 18.30 peredraama Surnuaiavahi tütar. Alla 12-a keelatud. Pääse 3,20 €.

ÜRITUS
Mönusas Villemis saskuturniir.
Valjala tööpajas kl 18 õpitakse paeltikandit (peenikese paelaga roosiõite tikkimine). Kaasa võtta tikkimispaela (atlass- või organsapael), peenike nõel, mille silmast pael läbi läheb, riie, millele tikkida, paelaga sama värvi niiti või mulineed. Info ja eelnev registreerimine tel 45 45 452 või 52 92 620.

TEATER
Kuressaare Linnateatris kl 19 Ugala etendus “Grace ja Glorie”. Lavastaja Indrek Sammul, kunstnik Jaanus Laagriküll, muusikaline kujundus Peeter Konovalov. Osades Leila Säälik ja Kadri Lepp. Pilet 11/ 8.80 €.

SPORT
Kuressaare spordikeskuses Kuressaare gümnaasiumide karikavõistlus: KG vs. SÜG. Kl 17 tüdrukute ja kl 18 poiste võrkpall.

Neljapäev, 10. märts

KINO
Divas kl 18 Surnuaiavahi tütar. Viimane seanss. Pilet 3,20 €.

TEATER
Kuressaare Linnateatris kl 19 Ugala etendus “Grace ja Glorie”. Lavastaja Indrek Sammul, kunstnik Jaanus Laagriküll, muusikaline kujundus Peeter Konovalov. Osades Leila Säälik ja Kadri Lepp. Pilet 11/ 8.80 €.

TANTS
Kodulinna lokaalis DJ Alver Raaper. Sissepääs tasuta.
Club Privileges Privilege otsib peostaari. Sissepääs tasuta. Lisaks saavad ägedamad peostaarid kihvte auhindu – seekord Martinilt midagi kihisevat ja Classicu kohviku poolt Pizza La Festa (suur peopitsa).

SPORT
Marientali tee 27A kl 17.30 kiirturniir 100-ruudulises kabes.
Lümanda kultuurimajas kl 10 Manivald Jõgi võrkpalliturniir maakoolide tütarlastele. Info ja registreerimine Urve Vakker, tel 53 443 956.

TEATRI EELTEADE
Orissaare kultuurimajas “Kõik on täis”
Priit Pedajase lavastatud Eesti Draamateatri menutükk “Kõik on täis” jõuab Saaremaale Orissaare kultuurimajja 15. märtsil kl 19.
Tugeva karakternäitleja Taavi Teplenkovi (Sam) esituses jõuab publiku ette 40 eri soost, rassist ja ühiskonnaklassist tegelast. Sam töötab lagunevas poolkeldrikorruse ruumis, kus miski ei viita ülakorrusel asuvale trendikale luksusrestoranile. Ometi on just Sam see, kes kitsas ubrikus oma kümne telefoniga laua taga istudes reserveerib laudu suurlinna koorekihile. Muide, restoran on tõeline moekoht, see on kaks kuud ette reserveeritud! Aga alati leidub ju inimesi, kelle arvates NEMAD peaksid laua saama kohe. Väljapressimine, valed, meelitused, ähvardused, solvangud – kõike seda kuuleb ta ühe oma tavalise hullumeelse tööpäeva jooksul. Mitte ainult klientidelt, sest oma osa lisavad egomaniakist peakokk ja stressis kelnerid-administraatorid. “Kas te saaksite, palun, oodata…”
Ja just siis, kui Samil on ootele pandud viis kõnet, igaühest puhkemas skandaal, helistab Sami isa, lihtsalt et pojaga rääkida, öelda, et igatseb teda jõuludeks koju… 
Üks näitleja mängib 40 erinevat osa, naisi ja mehi, superstaare ja miljonäre, aferiste ja umbkeelseid välisturiste… Etendus on vaheajata ning kestab 1 tund ja 20 minutit. Näidendi on tõlkinud Kaisa Kaer, lavastanud Priit Pedajas, kunstnik Riina Degtjarenko. Mängib Taavi Teplenkov. Pilet eelmüügist 10.50 €, samal päeval 11.50 €.
Anu Viljaste
Orissaare kultuurimaja juhataja

Ürituse eelteade
Laupäeval, 12. märtsil Lümanda kultuurimajas kl 13 Saare maakonna segarühmade tantsupäev. Koolitaja Märt Agu.
Laupäeval, 12. märtsil Sandla kultuurimajas kl 20 noortepidu 18+….bändiga Uus Generatsioon, muusikat valib DJ…. Esineb sõutantsutrupp EMMA. Pääse 2.50 eurot.
Pühapäeval, 13. märtsil Valjala põhikooli võimlas kl 11 naistepäevaturniir võrkpallis.
Reedel, 18. märtsil Valjala rahvamajas naistepäeva järelhüüe Toomas Anniga. Õhtu külaline barokkmuusikaansambel Lu-Mi. Kohtade tellimine tel 45 49 599 või 52 92 575. Avatud käsitöönäitus. Söök, jook võta kaasa.
Laupäeval, 19. märtsil Sandla kultuurimajas kl 12 kahe valla, Pihtla ja Laimjala pensionäride päev. Meelelahutust pakuvad esinejad Pihtla vallast. Tantsuks mängib Toomas Anni. Osamaks 3 eurot. Info tel. 5268684

Print Friendly, PDF & Email