Talveviktoriini “Kes keda?” võitsid Muhulased

Talveviktoriini “Kes keda?” võitsid Muhulased

KÕIGE TAIBUKAMAD: Viktoriini võitjad ehk Muhulased. Vasakult Ain Saaremäel, Kalev Kütt, Ardo Vahter, Rein Saksakulm ja Ivo Maripuu.
Foto: Martin Nelis

Viktoriin “Kes keda?” toimus Saaremaal juba neljandat hooaega ning saarlaste huvi intelligentse meelelahutuse vastu pole hääbunud. Otse vastupidi, see kütab kirgi ja on mängu toonud palju uusi meeskondi uute võistlejatega. Praeguseks on seljataga neli edukat hooaega (kevad, suvi, sügis, talv), millest kõige huvitavamaks kujunes talveviktoriin, kuna võistluspinge püsis kolmel paremal tiimil lõpuni. Viimaks läks võit Muhulastele, seda kõigest 0,5 punktiga Emmaste ees.

Öeldakse ju ikka, et häid lambaid mahub ühte lauta palju. Talveviktoriinile registreerus külma ilma trotsides lausa 13 võistkonda 73 mängijaga, kes kõik mahutati edukalt Rahva Raamatu esinduskauplusse, kus talvehooaja mäng aset leidis.

Äsja lõppenud hooaeg koosnes neljast etapist ja igal etapil esitati 25 põhiküsimust, mis eeldasid teadmisi spordist, ajaloost, loodusest, teadusest, tehnikast, kirjandusest ja teistest valdkondadest ning ka päevakajaliste teemadega (mis põhinesid Saarte Hääle artiklitel) kursis olemist. Osavõtjate teadmised erinevatest valdkondadest olid jätkuvalt väga head ning rõõm on tõdeda, et saarlaste lugemus on suur ja silmaring lai.

Loe edasi laupäevasest Saarte Häälest.
Telli Saarte Hääl internetist

Annika Väälma,
viktoriini korraldaja

Print Friendly, PDF & Email