Kuhu minna

Laupäev, 26. veebruar

ÜRITUS
Loona mõisast kl 12 igal laupäeval suusaretk rahvuspargi rannikule ja rannikulaidudele. Turismimessil Eesti aasta turismiedendaja nominendiks kuulutatud Pärimusmatkad kutsub saarlasi suusaretkele rahvuspargi rannikule ja rannikulaidudele. Algus nagu ikka Loona mõisast. Timmime matkasuusad parajaks ja sõit võib alata. Marsruudi valime vastavalt ilmale. Ehk jõuame Vilsandilegi. Pärast matka ootab retkelisi kuum supp Loona mõisas. Saarlasele hind 15 € inimeselt (tavahind 22,37 €). Hinna sees on suusavarustus, loodusgiid ja kuum supp. Kuna suuskade arv on piiratud, siis kehtib “kes ees, see mees” süsteem, s.t vajalik on eelbroneering. Tellimine ja lisainfo tel 52 69 974 või info@parimusmatkad.ee .
Tivoli platsi juures Kuressaare linnastaadioni lähedal kl 11–16.30 lumelinna ehitamine.
Kuressaare kuursaalis kl 19 vabariigi aastapäevale pühendatud kontsert. Tule ja lahuta meelt! Kauneid laule ja mõnusaid teatrinalju esitab Voldemar Kuslap. Kontsert on tasuta. Tervitussõnad Kalle Laanetilt.

TANTS
Divas kesköödisko. Diskohitte selekteerivad DJ Lillimägi ja DJ Kallaste. Pilet kogu öö 2 eurot.
Lucifer suletud.
Kodulinna lokaalis DJ Urmas Rämmal. Sissepääs kl 24-ni tasuta. Kl 24-st pilet meestele 2 €, naistele 1 €.
Club Privileges seljanka- ja piibupidu.
Kapteni kõrtsis ansambel TV5.
Mönusas Villemis Uno Kaupmees & Lustgast.

SPORT
Valjala rahvamajas kl 11 valla lauatennisevõistlused. Kavas meeste üksik- ja paarismäng.
Kuressaare põhikoolis Garnisoni 16 kl 10 maakonna naiste meistrivõistlused males. Eelregistreerimine tel 56 682 436.
Kuressaare spordikeskuses Schenker Liiga võrkpall: kl 16 TTÜ vs. Riia Lase.
Vanalinna koolis Saare maakonna võrkpallimeistrivõistlused: kl 11 Spordikool-2 vs. Vanalinna KSK, kl 12.30 Javicar vs. Spordikool-1.

Pühapäev, 27. veebruar

KINO
Divas kl 17 ja kl 19 peredraama Surnuaiavahi tütar. Pilet 3,20 €.

ÜRITUS
Rüütli SPA veekeskusse on kl 14 –19 oodatud kõik huvilised. Hea saarlane! Ära unusta vahel lihtsalt puhata ja oma perega koos olla. Sissepääs on kõigile tasuta! Kalle Laanet 649.

SPORT
Kuressaare gümnaasiumis Saare maakonna võrkpallimeistrivõistlused: kl 11.30 Javicar vs. Spordikool-2.
Laimjalas Saaremaa KV IV etapp koroona üksikmängus. Info 56 716 040, Taimo Antsaar.
Kuressaare spordikeskuses kl 12 perespordisarja “Pühapäev spordiga” II etapp: lastele ühe ringi jooks ja kaugushüpe, vanematele 60 m jooks. Korraldab SA Kuressaare Spordibaasid.
Kuressaare spordikeskuses Schenker Liiga võrkpall: kl 14 SK Vesse vs. Valga Korvpallikool; kl 16 TTÜ vs. Tartu Pere Leib.

Esmaspäev, 28. veebruar

KINO
Divas kl 18.30 peredraama Surnuaiavahi tütar. Pilet 3,20 €.

Filmitutvustus
KINOS DIVA 25.02 – 3.03
“Surnuaiavahi tütar”
Peredraama. 8-aastane Lucia elab ühes Eesti alevikus lustilist ja ulakat Pipi Pikksuka elu. Tüdruku isa Kaido on surnuaiavaht, kes putitab vabal ajal töökojas vanu autosid või käib ümbruskonnas ehitustöödel, kui õnnestub mõni tööots leida. Ema Maria kaotas aasta tagasi töö külapoe müüjana ja sest ajast saati ta joob ja peab teiste omasugustega pidu. Siis juhtub nii, et Soome surnuaiavahid kutsuvad oma Eesti kolleege külla ning Kaido, Maria ja Lucia satuvad sel moel nädalaks ajaks Soome, kus neid võtab enda juurde elama naiskirikuõpetaja Sirpa. See nädal muudab kõigi pereliikmete elu pöördumatult…
Osades: Maria Avdjuško, Rain Simmul, Kerttu-Killu Grenman, Esther Kõiv, Ulla Reinikainen, Eva Klemets, Kersti Kreismann, Epp Eespäev, Ülle Kaljuste, Arvo Kukumägi jpt. Filmi stsenarist ja režissöör Katrin Laur.
Filmi pikkus 1 t 38 min. Vaata ka kodulehte http://www.forumcinemas.ee/Event/298946/?tm=19:14 .

Print Friendly, PDF & Email