Kuhu minna

Reede, 25. veebruar

KINO
Divas kl 18.30 perekonna-draama Surnuaiavahi tütar. Pilet 3,20 €.

ÜRITUS
Kavandis Uueelu turismitalus kl 15 kohtumine Kalle Laaneti ja Mart Mäekeriga. Huvilised oodatud!
Sandla kultuurimajas kl 19 Saaremaa Naiskodukaitse esitleb: ajalooline näitemäng “Mariet oodates”. Etendus on tasuta! Pärast etendust kohvilaud.
Orissaare kultuurimajas kl 19 kohtumine kandidaatidega. Kohal on Kalle Laanet, Piret Sarjas, Mart Mäeker, Ülo Vevers. Tantsumuusikat pakuvad Siiri Känd ja Ervin Lillepea. Õhtu on tasuta. Võta kaasa sõbrad ja saad tuju mõnusaks.
Valjala rahvamajas kl 19 mälumäng.

TANTS
Divas vabade ja vallatute pidu. Vallatleb DJ Lillimägi. Dresscode: napp ja kutsuv. Pilet kogu öö 2 eurot.
Luciferis Eesti asi 2011. 100% eestikeelset muusikat. DJ Märt Rannamäe & Bill Young. Pääse 3 €, rahvariietes (täiskomplekt) sissepääs tasuta.
Kapteni kõrtsis ansambel Kontrast.
Club Privileges Legendaarne 25 krooni pidu. Sest enne oli 25 kr, nüüd ainult 2. See tähendab seda, et kõik joogid meie mõlemas baaris maksavad vaid 2 € ja sissepääsupilet sama palju. Lisaks saavad 200 esimest ülilahedad helendavad käevõrud. Privi tantsutüdrukutel on seekord eriti sex kava.
Mönusas Villemis Reede rokib. Kl 21 punk-rock ansambel Kulo.
Kodulinna lokaalis DJ Alver Raaper. Sissepääs südaööni tasuta. Kl 24-st pilet 2 eurot.

Laupäev, 26. veebruar

KINO
Diva suletud.

ÜRITUS
Loona mõisast kl 12 igal laupäeval suusaretk rahvuspargi rannikule ja rannikulaidudele. Turismimessil Eesti aasta turismiedendaja nominendiks kuulutatud Pärimusmatkad kutsub saarlasi suusaretkele rahvuspargi rannikule ja rannikulaidudele. Algus nagu ikka Loona mõisast. Timmime matkasuusad parajaks ja sõit võib alata. Marsruudi valime vastavalt ilmale. Ehk jõuame Vilsandilegi. Peale matka ootab retkelisi kuum supp Loona mõisas. Saarlasele hind 15 € inimene (tavahind 22,37 €). Hinna sees on suusavarustus, loodusgiid ja kuum supp. Kuna suuskade arv on piiratud, siis kehtib “kes ees, see mees”-süsteem, s.t vajalik on eelbroneering. Tellimine ja lisainfo tel 52 69 974 või info@parimusmatkad.ee .
Kuressaare kuursaalis kl 19 vabariigi aastapäevale pühendatud kontsert. Tule ja lahuta meelt! Kauneid laule ja mõnusaid teatrinalju esitab Voldemar Kuslap. Kontsert on tasuta. Tervitussõnad Kalle Laanetilt.
Tivoli platsi juures Kuressaare linnastaadioni lähedal kl 11–16.30 lumelinna ehitamine.

TANTS
Divas kesköödisko. Diskohitid selekteerivad DJ Lillimägi ja DJ Kallaste. Pilet 2 €.
Club Privileges seljanka- ja piibupidu.
Lucifer suletud.
Kodulinna lokaalis DJ Urmas Rämmal. Sissepääs kl 24-ni tasuta. Kl 24-st pilet meestele 2 €, naistele 1 €.
Kapteni kõrtsis ansambel TV5.
Mönusas Villemis Uno Kaupmees & Lustgast.

SPORT
Valjala rahvamajas kl 11 valla lauatennisevõistlused. Kavas meeste üksik- ja paarismäng.
Kuressaare põhikoolis Garnisoni 16 kl 10 maakonna naiste meistrivõistlused males. Eelregistreerimine tel 56 682 436.
Kuressaare spordikeskuses Schenker Liiga võrkpall: kl 16 TTÜ vs. Riia Lase.
Vanalinna koolis Saare maakonna võrkpallimeistrivõistlused: kl 11 Spordikool-2 vs. Vanalinna KSK, kl 12.30 Javicar vs. Spordikool-1.

TULEKUL
Hea saarlane! Ära unusta vahel lihtsalt puhata ja oma perega koos olla. Kutsume sind pühapäeval, 27. veebruaril kell 14.00–19.00 Rüütli SPA veekeskusesse. Sissepääs on kõigile tasuta! Kalle Laanet 649.

Print Friendly, PDF & Email