Priske: 2011. aasta graafik on lukus

Priske: 2011. aasta graafik on lukus

 

Majandusministeeriumi kantsler Marika Priske teatas vastuseks maavanem Toomas Kasemaale, et Virtsu–Kuivastu parvlaevaliini üleveovõimekus on võrreldes eelmise aastaga tõusnud ning esitatud graafik suudab rahuldada nii maakonna elanike kui ka turistide vajadusi.

Kasemaa oli varemalt väljendanud muret selle üle, et Virtsu–Kuivastu parvlaevaliini 2011. aasta graafikute ja veomahu koostamisel on graafikujärgseid reise vähendatud võrreldes 2010. aastaga 299 reisi võrra.

Sellest tulenevalt tegi ta ettepaneku pikendada suvist graafikut kahe nädala võrra turismihooaja lõpuni ning lisada graafikujärgseid reise olulistel riiklikel pühadel ja nädalavahetustel, kui toimuvad suuremad üritused.

Marika Priske sõnul ei võimalda aga riigieelarvest eraldatud summad teostada graafikujärgseid reise suuremas mahus, võrreldes praegu 2011. aastaks planeeritud reiside mahuga. “Oleme valmis suurendama graafikureiside mahtu 2011. aastaks üksnes juhul, kui selleks tekivad täiendavad rahalised vahendid,” vastas Priske.

Print Friendly, PDF & Email