Möllumehe uus algus lootuste Linnuteel (3)

Möllumehe uus algus lootuste Linnuteel

LAUR TEÄR: “No praegu läheb kõik üles. Mul pole enam mahti aega niisama surnuks lüüa. Nii palju ideid on, nii palju tegemist.”
Foto: Egon Ligi

Kihelkonna mehele Laur Teärile (48) algas uus aasta uut moodi. Kanal 2 “Reporter” kuulutas mafiooso välimuse ja käreda tämbriga pisut põhja käinud Saaremaa mehe oma n-ö sotsiaalprojektiks ning hoiab tal nüüd silma peal, tahtes näha, kas ja kuidas õnnestub üht andekat inimest üles haipida.

Esimesed sammud selles suunas on tehtud. Lauri esimene laul “Lootuste Linnuteel”, mis kõlas esmakordselt 4. jaanuaril “Reporteris”, on saanud omamoodi hitiks ja YouTube’is on see kogunud juba üle 30 000 kliki. Nüüd on sinna lisandunud veel kaks Lauri laulu –”Vihm” ja “Kiida naist”. Kadi raadios ei möödu päevagi, kui soovisaates ei mängitaks “Lootuste Linnuteed”.

Laur ise on tahtmist täis ja usub, et see tema eelmine segane elu on möödanik. “No praegu läheb kõik üles. Mul pole enam mahti aega niisama surnuks lüüa. Nii palju ideid on, nii palju tegemist.”

Laur, tahad sa sellest rääkida, mis elu sa enne elasid?
Oh, seda ei taha rääkidagi. Ma olen nii palju redelist üles roninud ja siis jälle alla kukkunud. Kõigepealt oli Kihelkonna kool, siis tuli linna keskkool. 10 klassi tegin läbi, siis lendasin välja.

Mis sa siis tegid? Olid ju popp poiss, kõva laulu- ja kidramees, keda tüdrukud, suu ammuli, imetlesid.
Eks ma üks loru olin. Ega mind siis tüdrukud ja õppimine huvitanudki. Mind huvitas ainult muusika tegemine. Sealt need probleemid pihta hakkasid.

Et hakkasid siis juba napsutama?
Eks ikka, kuis muidu. Siis tuli kaks aastat vene sõjaväge. Kui pääsesin, võtsin kohe naise. 3–4 aastat elasime, siis läks see elu lõhki ja mina läksin Vilsandile pakku. Olin seal metsavahiks. Seal rahunesin maha. Kui Kihelkonnale tagasi tulin, võtsin kohe uue naise. Sain neli last…

Loe edasi laupäevasest Saarte Häälest.
Telli Saarte Hääl internetist

 

Print Friendly, PDF & Email