Selver kogus Kuressaare haigla lasteosakonnale 2028,62 eurot

Selveri heategevuskampaania “Koos on kergem” raames koguti Kuressaare haigla lasteosakonnale 2028,62 eurot (31 741 krooni) vere hapnikusisaldust mõõtva pulssoksümeetri soetamiseks.

Kampaania kestis Selverites 11. novembrist 15. detsembrini. Selle aja jooksul eraldati haiglatele igalt ostult 10 senti ja müüdi ka spetsiaalselt kampaaniaks tellitud šokolaade. Olulise panuse andsid Selveri kliendid, kes jätsid annetuskastidesse kroone, ning partnerid Vilniaus Pergale, Glaxo Smith Kline ja Prike.

Kokku koguti lastehaiglatele üle 1 166 860 krooni ehk 74 576 eurot. Raha koguti kõigis Selverites oma maakonna haigla lasteosakonna tarbeks, annetuse saab 15 haiglat. Eelmiste kampaaniate raames on kogutud ligi 3 miljonit krooni.

Annetusi saab Selveris oma maakonna lastehaiglale jätta aastaringselt kassas olevasse mündipurki või fuajees asuvasse kogumiskasti. Kõige enam koguti raha Tallinnas ja Tartus, aga ka Pärnus ning Ida- ja Lääne-Virumaal. Selver korraldab heategevusprojekte laste abistamiseks juba kaheksandat aastat.

Print Friendly, PDF & Email