Kuhu minna

Reede, 21. jaanuar

KINO
Divas kl 19 ulmefilm Tron: Pärand. Alla 12-a mittesoovitatav. Pilet 3,20 € / 50 kr.

ÜRITUS
Tornimäe rahvamajas kl 19 maakondlik saskuturniir.

TANTS
Divas Born to be a Star. Kui tunned, et oled sündinud staariks, siis ootab sind Diva lava, sest sel ööl toimub hüper-super tantsuvõistlus, kus parimal tantsijal on võimalus võita 32 € baarikrediiti. Lisaks saavad kõik tantsuvõistlusel osalejad kingituse Batterylt. Parimaid hitte eelmisest ja tänapäeva kümnendist toob teieni DJ K. Lillimägi. Pilet kl 23–24 1,60 €, naistele tasuta sissepääs kuni 00.30. Kl 24-st pilet 3 €.
Club Privileges Swedish House Mafia. Südaööni sissepääs tasuta. Steve Angello + Axwell + Sebastian Ingrosso = Swedish House Mafia, uus ägedama tantsumuusikaga pidudesari sinu koduklubis. Spetsiaalselt mängime seekord ette Swedish House Mafia “One”, “Miami 2 Ibiza”, “Leave The Word Behind” jne. Meie poolt mängib muusikat Mikk Saarela. Reedene möllukeskus = Privilege!!!
Luciferis DJ Siim Metsmaa. Jaanuari sünnipäevalastele tasuta sissepääs kahele + tasuta kokteil.
Kapteni kõrtsis ansambel TV5.
Mönusas Villemis Reede rokib.
Kodulinna lokaalis DJ Rait Riim. Südaööni sissepääs tasuta, kl 24-st sissepääs 2 €.

Laupäev, 22. jaanuar

KINO
Divas kl 19 ulmefilm Tron: Pärand. Pilet 3,20 €.

ÜRITUS
Kihelkonna rahvamajas kl 13 kohtumine keskkonnaminister Jaanus Tamkiviga. Vestlusringi teema : ehitamine rannakaitsevööndis, väikesadamad, rannapüük. Osaleda võivad kõik huvilised.

SPORT
Kuressaare põhikoolis Garnisoni 16 kl 10 maakonna koolinoorte kabeesivõistlused. Võistlusjuhend on koolidele saadetud.
Valjala rahvamajas kl 11 valla lauamängude neljavõistluse (lauatennis, koroona, male ja kabe) I etapp.
Kuressaares ”Liikudes tervemaks 2011”: siseorienteerumine. Kuressaare spordikeskuse kergejõustikuhalli üles pandud rada on avatud kl 11–13. Korraldab Saaremaa orienteerumisklubi.
Kuressaare lauatenniseklubi Tops mängusaalides (Marientali tee 27) XIII Kuressaare LTK Tops lahtised uusaastaturniirid lauatennises. Kavas on meesüksikmäng (algus kl 11) ja meespaarismäng (algus kl 16). Osavõtumaks. Lähem info 56 657 866, Gunnar Usin.

TANTS
Divas Suusabaasis on tantsupidu. Suusad on? Kepid ka? Siis pole muud, kui peole! Dresscode’iks on kõik, mis talvine ja sportlik – suusamütsid, dressid, karupüksid, käpikud, sallid jne. Võid tulla ka smokingus, aga villane sokk on kohustuslik. Kui oled riietatud 100% vanakooli suusahundina, on ka sissepääs 100% tasuta! Parimale riietujale auhind toetajatelt. Võistlusi juhendab teeneline allalaskeinstruktor Marko Pille-Nykänen. Uusimad klubihitid ning vanakooli suusa- ja spordihümnid mängib ette DJ Tõnu Tiks. Pilet kl 23–24 3 €, kl 24-st pilet 6 €.
Mönusas Villemis ansambel Spämm.
Kodulinna lokaalis DJ Rait Riim. Südaööni sissepääs tasuta, kl 24-st pilet naistele 2 €.
Club Privileges Kõik, kellele meeldib päike ja päevitamine… olete oodatud meile pidutsema, sest parimaid premeerime solaariumiaegadega Kuressaare ägedamas solaariumikeskuses PÄIKE! Ei puudu ka lavalt allavoolav Bacardi Breezer :-) Päikselist muusikat mängib Siim Metsmaa, pilet enne keskööd TASUTA, hiljem 3,5 € ja õhtujoogiks Cuba Libre (2,5 €).
Kapteni kõrtsis ansambel Kontrast.

Filmitutvustus
KINOS DIVA 21.01–27.01
”Tron: Pärand”
Põnev ulmethriller. 27-aastane Sam Flynn (Garrett Hedlund) on legendaarse arvutigeeniuse Kevin Flynni (Jeff Bridges) poeg ja tegeleb juba aastaid oma isa kadumise uurimisega. Kuni ühel päeval tõmmatakse ka Sam sellesse metsikute programmide ja gladiaatorlike võitluste maailma, kus ta isa on elanud viimased 25 aastat. Koos Kevini lojaalse usaldusaluse Quorraga (Olivia Wilde) asuvad isa ja poeg eluohtlikule teekonnale läbi visuaalselt vapustava küberuniversumi, mis muutub iga hetkega üha ohtlikumaks. Lavastanud Joseph Kosinski.

Print Friendly, PDF & Email