Kuhu minna

Teisipäev, 18. jaanuar

KINO
Divas kl 18.30 Jälle sina. Komöödia, romantika. Pääse 3,20 €.

ÜRITUS
Kuressaare kultuurikeskuses kl 8–13 Põhja-Eesti regionaalhaigla verekeskus kutsub saarlasi uue aasta esimestele doonoripäevadele. Head inimesed, olete oodatud! Doonoripäeva külastamiseks tuleks varuda umbes 45 minutit, millest vereloovutus võtab 5 kuni 10 minutit ja ülejäänud aeg kulub ankeedi täitmisele, meditsiinilisele läbivaatusele ning väikesele puhkusele pärast vereandmist. Tule doonoriks, kui oled terve ega põe hetkel mõnda viirushaigust, ei tarvita ravimeid, oled puhanud ja söönud, sinu kehakaal on üle 50 kg ja oled 18–60-aastane. Viimasest vereandmisest peab olema möödunud meestel 60 päeva ja naistel 90 päeva. Kui sulle on tehtud nõelravi, tätoveerimisi või naha augustamisi, saad verd loovutada 6 kuu möödumisel. Vereloovutusele tulles võta palun kaasa pildi ja isikukoodiga isikuttõendav dokument. 
Mönusas Villemis pubipokker.

Kolmapäev, 19. jaanuar

KINO
Divas kl 18.30 Jälle sina. Komöödia, romantika. Pääse 3,20 €.

ÜLESKUTSE
Saare maavalitsus ootab teeneteplaadi kandidaate

Saare maavanem Toomas Kasemaa ootab Saare maakonna valla- või linnavalitsustelt ja volikogudelt, Saaremaal tegutsevatelt juriidilistelt isikutelt, erakondadelt, liitudelt, ühingutelt, seltsidelt, klubidelt ja eraisikutelt ettepanekuid, keda tunnustada Saare maavalitsuse teeneteplaadiga.
Teeneteplaadiga autasustatakse inimesi, kes on oma töö ja tegevusega kaasa aidanud Saare maakonna arengule, samuti inimesi, kes on silma paistnud erilise, maakonna jaoks olulise saavutusega.
Alates 1997. aastast on Saare maavalitsuse teeneteplaadiga autasustatud 97 inimest.
Ettepanekuid maakonna teenekate inimeste osas koos nende saavutuste ja panuse kirjeldusega ootame 4. veebruariks aadressil Saare maavalitsus, Lossi 1, 93819 Kuressaare või e-posti aadressil ylle.tanav@saare.ee . Teeneteplaadi statuudi leiate Saare maavalitsuse kodulehelt aadressil http://www.saare.ee/aare.nsf/htdocs/ALEO7REHM9.htm .
Teeneteplaadid annab maavanem üle Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud pidulikul vastuvõtul.

TULEKUL
Talvised pärimusmatkad Vilsandi rahvuspargis
Pärimusmatkad alustab taas oma talviste matkade sarjaga.
23. jaanuaril läheme talvisele hobumatkale.
6. jaanuarist algavad taas meie populaarsed iganädalased hülgematkad.
Uudse ja põnevana alustame Kuuvalguse suusaretkedega metsa ja merele. Lähimad täiskuuajad on 18.–20. jaanuarini ja 18.–20. veebruarini.
Päevased matkad algavad pühapäeviti kl 11 Loona mõisast, kuuvalguseretked sealtsamast kl 19. Seljas peaks matkajail olema mõnus matkariietus, suusad kinnitatakse tavaliste saabaste külge, hobumatkajatel on vaja häid sooje kindaid.
Hinnad alates 12,50 eurost. Broneerimine 24 tundi ette. Lisainfo www.parimusmatkad.ee ja telefonil 52 69 974.
Kuldaväärt mõte: sünnipäevamatk looduses! Helista ja küsi lisa. Ei ole halba ilma, on vale riietus või vale suhtumine.
Maarika Toomel

Pühapäeval, 23. jaanuaril Pöide–Orissaare maraton. Lasterada ca 2 km (1–16-a), start kl 12 Pöide terviserajal; maraton ca 20 km, start kl 13 Pöide terviseraja parklast, finiš Orissaare alevikus. Bussid väljuvad stardipaika Orissaare kultuurimaja eest kl 11 ja kl 11.45. Maratonile saab eelregistreerida, tasudes osavõtumaksu ülekandega MTÜ Pöide Spordiselts kontole 221048815311, selgitusse märgi osavõtja nimi, vanus ja vald või organisatsioon, keda esindad.
Eelregistreerimisel 18.01–20.01 on osavõtutasu täiskasvanutele 4 € ja õpilastele (kuni 18-a) 2,5 €. Kohapeal osavõtutasu täiskasvanutele 5 €, õpilastele (kuni 18-a) 3 €. Lastesõit on tasuta. Info: Kaire, tel 51 38 708; Jüri, tel 52 30 711.

Print Friendly, PDF & Email