Digipööre ajab Starmani telekanalid sassi (5)

Tänase tööpäeva jooksul muutuvad kõikide Kuressaare Starmani kaabel-TV klientidel seoses digivõrgu käivitamisega telekanalite sagedused, mis võib klientide jaoks tekitada pisut segadust.

Starmani turundusjuhi Timo Hartikaineni sõnul tähendab kõnealune muudatus sisuliselt seda, et 18. jaanuari õhtupoolikul telerit tööle lülitades ei tule tavapäraste numbrite alt senised telekanalid. “Kõikide kanalite uuesti nägemiseks tuleb teostada teleril kanalite automaathäälestus,” ütles Hartikainen. See funktsioon peaks enamiku telerite menüüst kergesti leitav olema, aga vajadusel saab abi ka teleri kasutusjuhendist või Starmani klienditoe numbrilt 1770.

“Sageduste muutmine on vajalik seoses Starmani digi-TV ja populaarse Starman Start teenuse jõudmisega Kuressaarde,” põhjendas Starmani turundusjuht, millest ajutine segadus tingitud on. Alates homsest, 19. jaanuarist saavad kõik Kuressaare Starmani levialas elavad inimesed Starman Start teenuse tellimusi esitada ettevõtte kodulehelt www.starman.ee .

Uus võrk toob Kuressaare elanikeni ligi 160 digitaal-set telekanalit ning võimaluse koostada personaalne teenustepakett. Hartikaineni sõnul saab iga klient Starman Stardiga valida oma paketti sobivad teenused ning määrata näiteks internetiühenduse kiiruse, telekanalite hulga, tasuta telefonikõnede mahu ja soovi korral ka lisateenused.

Esmalt tuleb klientidel paika panna põhipakett ning valida saab seejuures 20, 40, 70 ja 78 põhikanali vahel. Lisaks saab igaüks tellida teleprogramme ühtekokku 10 erineva teemapaketi seast. Digitelevisiooni vaadata ja teisi digivõrgu võimalusi kasutada saavad Starmani Kuressaare kliendid alates veebruarist.

Print Friendly, PDF & Email