Kuhu minna

Reede, 14. jaanuar

KINO
Divas kl 18.30 romantiline komöödia Jälle sina. Pilet 3,20 € / 50 kr.

ÜRITUS
Saaremaa kunstistuudios 14.–16. jaanuarini Hiina kalligraafia kursus, mille viib läbi Hiinas kalligraafiat õppinud ja praktiseerinud Kristiina Kraft. Kursus toimub täna kl 17–20; 15. jaanuaril kl 11–14; 16. jaanuaril kl 11–14. Kokku 12 akadeemilist tundi. Kursuse maksumus on 40 €. Info tel 45 33 748.

NÄITUS
Kuressaare linnuse keldrikorruse näitusesaalis 27. veebruarini “Kunst tuleb kapist välja”. Joonistused, graafika ja maalid Tõnis Kipperi erakogust.

TANTS
Divas Havana Club esitleb: Dance of Colors. Kõige värvilisem pidu Eestis. Ainulaadne ja eriefektidega pidu. Seksikad Cerise chikad helendavate kehamaalingutega! Hoolikalt kujundatud UV-valguslahendused terves klubis. Kõigil külastajatel võimalus saada tasuta lahedad UV-joonistused, mis säravad terve öö. Parimat house´i, poppi, RnB´d mängib DJ Peeter Kukk. Riietu valgesse! Tule varem, saad lahedama maalingu ja kauem rokkida! Pilet kl 22–24 3 €, naistele sissepääs tasuta kuni 00.30. Alates kl 24 pilet 6 €.
Club Privileges Facebook esitleb: kõige viimane 25 krooni pidu. Just nüüd on aeg otsida sukasäärest ja madratsi alt välja kõik viimased “Tammsaared”, sest see on tõesti viimane pidu, kus saate maksta EESTI KROONIDES. Sügava kummarduse teile ja kroonile aitab teha Saaremaa oma üliseksikas tüdrukutebänd BLISS. Esmakordselt Saaremaal, esmakordselt Privilege laval. Otsi neid ka FB-st. PS! See on tulevane 2 euro pidu :-)
Luciferis Hüvasti, Eesti kroon. DJ Andres Laht.
Mönusas Villemis Reede rokib, ansambel Kolumbus Kris.
Kodulinna lokaalis DJ Alver Raaper. Südaööni sissepääs tasuta, alates kl 24 sissepääs 2 €.

SPORT
Vanalinna koolis kl 19.30 Saare maakonna meistrivõistluste teise ringi mängud võrkpallis: Vanalinna KSK vs. Silveston.
Kuressaare gümnaasiumis kl 19.30 Saare maakonna MV teise ringi mängud võrkpallis: KG vs. Javicar.

Laupäev, 15. jaanuar

TANTS
Divas Battery Power. Kuum pidude sari Battery Power nüüd esmakordselt ka Saaremaal. Battery Power – see on parim pidu linnas, kus kõlab ainult moodsaim klubimuusika ja kus pakutakse uusimaid ja põnevaimad Battery kokteile energilistelt Battery tüdrukutelt. Suurimad klubihitid miksib kokku DJ Erkki Sarapuu Power Hit Radiost. Kuula powerit ja võida pääsmeid. Pilet kl 22– 24 tasuta, alates kl 24 pilet 3 €.
Mönusas Villemis Ervin Lillepea & ansambel Svips.
Kodulinna lokaalis DJ Alver Raaper. Südaööni sissepääs tasuta, alates kl 24 pilet naistele 1 €, meestele 2 €.
Club Privileges Classic kohvik toetab: Seljankapidu e hangover. Pärast viimast raju 25 krooni pidu Blissiga olete kõik oodatud meile seljankat sööma. Tasuta. Kuidas? Seda tule ja vaata. Sissepääs keskööni ka tasuta!

SPORT
Laimjalas Saaremaa karikavõistluste II etapp koroona segapaarismängus.
Kuressaare spordikeskuses Eesti II liiga MV meeste korvpallis: kl 14 SK Vesse vs. Kuldre kool/Võru KK.

Tulekul
Talvised pärimusmatkad Vilsandi rahvuspargis
Pärimusmatkad alustab taas oma talviste matkade sarjaga.
16. jaanuaril väljub Loona mõisast suusaretk “Maailma otsa” ehk siis Harilaiule Kiipsaare tuletorni juurde.
23. jaanuaril läheme aga talvisele hobumatkale.
6. jaanuarist algavad taas meie populaarsed iganädalased hülgematkad. Uudse ja põnevana alustame Kuuvalguse suusaretkedega metsa ja merele. Lähimad täiskuuajad on 18.–20. jaanuarini ja 18.–20. veebruarini. Päevased matkad algavad pühapäeviti kl 11 Loona mõisast, kuuvalguseretked sealtsamast kl 19. Seljas peaks matkajail olema mõnus matkariietus, suusad kinnitatakse tavaliste saabaste külge, hobumatkajatel on vaja häid sooje kindaid. Hinnad alates 12,50 eurost. Broneerimine 24 tundi ette. Lisainfo www.parimusmatkad.ee ja telefonil 52 69 974. Kuldaväärt mõte: sünnipäevamatk looduses! Helista ja küsi lisa! Ei ole halba ilma, on vale riietus või vale suhtumine.

Maarika Toomel

Print Friendly, PDF & Email