Minivuti meistritiitel läks taas mandrile

Juba kolmandat aastat järjest krooniti Saaremaa meistriks minijalgpallis FC Kose, kes kokkuvõttes edestas FC Salmet vaid ühe punktiga, kirjutatakse võistluste korraldaja FC Kuressaare kodulehel.

FC Salme vajanuks tiitli võitmiseks viimaselt etapilt kindlasti võitu, mille nad ka said, ent lisaeelduseks oli ka FC Kose jäämine kolmandaks. Saarlaste õnnetuseks kohtusid võistkonnad omavahel aga finaalis ning nii tuli taas kord leppida mandrimeeste võiduga. Veerandfinaalides kummalgi meeskonnal probleeme ei tekkinud. Kui Salme võidutses Lümanda üle 3 : 0, siis Kose noppis mängus Leisi vastu koguni seitsmeväravalise võidu.

Põnevust tekitati aga poolfinaalides, kus mõlemad vajasid edasipääsemiseks penaltiseeriat. Kui Salmel tuli poolfinaalis Kuressaare PSV vastu lüüa koguni 12 karistuslööki, siis Kose suutis FC Taritu alistada ettenähtud kuue löögiga. Kuna finaalipääsuga kindlustas Kose endale ka meistritiitli, siis suurt motivatsiooni oranžid poisid enam ei leidnud ning tänavuste meistrivõistluste viimase mängu võitis FC Salme tulemusega 6 : 2. Kolmanda koha noppis viimaselt turniirilt Kuressaare PSV, võites FC Taritut 2 : 1.

2010./2011. aasta Saaremaa minijalgpalli meistrivõistluste edukaimaks väravakütiks kerkis tänu viimase etapi finaalmängus 16 sekundit enne lõpusireeni löödud väravale Margus Rajaver FC Salmest, kes edestas Amor Luupi vaid tänu oma meeskonna paremale lõpptulemusele. Parimaks väravavahiks tunnistati FC Salme puuri kaitsnud Roland Kütt. Meistrivõistlustel löödi kolme etapi peale kokku 239 väravat, sealhulgas 9 omaväravat.

Print Friendly, PDF & Email