Purjus mees vehkis poes noaga (13)

Kolmapäeva õhtul pöörasid omavahel tülli Raekeskuse pingil aega veetnud alkoholilembesed mehed, kes lisaks häälekale sõnasõjale ka käed käiku lasid ning üks haaras hiljem koguni noa.

“Kolm meest seal sõimlesid ja üks asus teist kägistama,” rääkis juhtunut pealt näinud naine, kelle sõnul on väga ebameeldiv, kui poodi sisenedes pead kohe mingi jagelemise või jauramise peale sattuma. Securitas Eesti AS-i kommunikatsioonijuhi Dajana Tiitsaare sõnul tuli 8. detsembril kell 18.52 Raekeskuses töötava Securitase turvamehe juurde tõepoolest naisterahvas, kes osutas poe kultuurimaja poolsete uste vahel tülitsevatele meestele.

“Üks meesterahvas oli väga ärritunud ja karjus teise mehe peale, turvamees püüdis teda rahustada ning palus seda teha ka tema sõpradel,” sõnas Tiitsaar, lisades, et siis ägestus mees veel rohkem ning võttis taskust noa, millega hakkas teise mehe nina ees vehkima. Samal ajal sekkus tülli lärmaka “sõpruskonna” kolmas osaline, kes haaras noaga vehkinud mehel selja tagant kinni ja sikutas ta kahe ukse vahelt õue.

Tiitsaare sõnul teavitas Securitase turvamees kell 18.56 politseid ja palus välja saata patrulli. “Politsei saabus kohe,” märkis Tiitsaar. Pealtnägija sõnul rahunesid mehed kohale tulnud korravalvureid nähes maha. “Me niisama siin natuke omavahel,” oli üks meestest võimuesindajatele vabanduseks öelnud.

“Politsei kontrollis sündmust,” ütles politsei- ja piirivalveameti kommunikatsioonibüroo peaspetsialist Hedy Tammeleht Saarte Häälele, selgitades, et juhtunu suhtes menetlust veel alustatud ei ole.

Print Friendly, PDF & Email