Eile valis komisjon nelja kandidaadi seast Aste klubi juhatajaks-valla kultuurikorraldajaks Kristi Hintsi. “Ta oli äärmiselt tugev kandidaat ja valiti peaaegu üksmeelselt,” lausus Kaarma valla kultuuri- ja haridusnõunik Rein Orn.
“Tahtsin uusi väljakutseid ning see tundus huvitav ja põnev minu jaoks. Mul on Kaar-ma vallaga väga hea koostöö olnud ja seda just noorsootööspetsialistiga,” ütles praegu veel Georg Ots Spa hotellis töötav Kristi Hints.
Hea, et aaa-d ei valitud. Ma kujutan ette, et kultuuri arendaja peaks ikka enam-vähem õigesti kirjutada oskama. Kolmes lauses kolm kirjaviga on nats paljuvõitu.
Mida teab spaahotelli teenindaja külaelu edendamisest ja klubi juhatamisest?
kerge sul olema ei saa, aga pea vastu. Kui 5aastat vastu pead, saad kultuurkapitalilt 10 000 euri.
aga kui kristi ilus on , siis vanadele meestele ju noored meeldivad….vuäk!
ei ole ise kandideerinud, ega tea ka ühtegi teist kandidaati.
Aga Kristi on ilus vähemalt :-)
Kandidaatidelt nõuti ju kultuurialast haridust. Kui vastava haridusega kandidaate polnud, siis konkurss oleks pidanud läbi kukkuma.