Pritsumaja kaklust uurib politsei (6)

Eile alustas politsei kriminaalmenetlust, et uurida Kuressaare Pritsumaja baaris toimunud vägivallatsemist.

“Tänaseks on alustatud kriminaalmenetlust meesterahva suhtes, kes tarvitas baaritöötaja vastu vägivalda,” ütles politsei pressiesindaja Hedy Tammeleht Saarte Häälele. “Täna käis baaridaam politseis,” kinnitas Pritsumaja grilli omanik Guido Grass, kelle sõnul nii hullu lõhkumist, kui ajaleht Meie Maa eile kirjeldas, baaris siiski ei olnud.

“Terve öö oli möll, kiirabi käis mitu korda teiste lõbustusasutuste juures,” kirjeldas Grass olukorda linnas, lisades, et Pritsumajas oli terve laupäevaõhtu baaris koos tore ja mõnus seltskond, kellele riiakad külalised lisandusid alles vahetult enne sulgemist. Tekitatud kahju Grassi sõnul väga suur ei ole, kuid baaridaamile kallaleminek oli siiski liig mis liig. “Seda asja me nii ei jäta,” lubas Grass, kelle sõnul peab iga mees oma tegude eest ka vastutama.

Saarte Häälele teadaolevalt ei meeldinud baaris viibinud isikutele see, et Pritsumaja rüselust lahutama kutsutud politsei ei sekkunud, vaid seisis leti ääres. Samuti ei kõnetanud korrakaitsjad märatsejaid. Politsei pressiesindaja põhjendas politsei käitumist sellega, et kohal olid juba turvatöötajad. Edaspidise turvalisuse tagamiseks on Grass tellinud oma majale juba valvekaamerad ja võtnud nädalavahetuseks tööle turvamehe. “Kord on linnas käest ära,” ohkas ta.

Print Friendly, PDF & Email