Kuressaare Lions klubi toetas puudega lapsi (1)

Kuressaare Lions klubi toetas puudega lapsi

OKSJONIPIDAJA: Lions-klubi liikme Aado Haandi oksjonihaamer kinnitas pea poole ürituse tulust.
Foto: Raul Vinni

Kuressaares ei ole just igapäevane oksjon, kus käsitöö- või kunstihinnad pisut üle tuhande-poolteise krooni tõusevad. Pühapäeval Kuressaare Lions klubi korraldatud heategevusliku kontserdi oksjonil see nii oli. Ja oksjonil müüdud taiesed olid laste tehtud.

Sel aastal oma 20. sünnipäeva tähistanud Kuressaare Lions klubi võttis nõuks korraldada sel aastal ka ühe uutmoodi ürituse. Kuressaare väikelastekodu toetuseks korraldatud kontsert tõi Kuressaare kultuurikeskusse rohkelt rahvast ja ka huvitavaid esinejaid.

Lavale astusid Erko Niit ja Laura Junson, populaarne ansambel Jepps, segaansambel Sa:rlaine, Kuressaare gümnaasiumi õpetajad ja õpilased ning meeleoluka tantsunumbri esitasid Saaremaa ühisgümnaasiumi õpetajad. Südantliigutavad etteasted olid toimetulekuklasside algastme lastelt. Segakoori oli kokku pannud ka Kuressaare Lions klubi ise ning sellel kontserdil toimus koori esmaetteaste.

Kuressaare Lions klubi presidendi Veikko Lehto sõnul oli üritus asjalik ja meeliliigutav. “Mina jäin väga rahule,” sõnas president. Lehto lisas, et väga tore oli näha publiku hulgas nii palju puudega laste peresid, kelle aitamiseks see kontsert oligi. Kontserdi tulu tuli Lehto sõnul 10 000 krooni ringis, millest aidatakse soetada vajalikke vahendeid liitpuudega laste motoorse arengu toetamiseks.

Print Friendly, PDF & Email