SÜGis astusid üles mitmed kuulsused

Neljapäeva õhtul Saaremaa ühisgümnaasiumis kolmandat aastat järjest toimunud üritus Suur Jäljendusvaadend tõi seekord lavalaudadele sellised kuulsused nagu Üllar Jörberg, Jackson Five, Bob Marley, Must Q, Mr Bean, Scissors Sisters, Village People jpt.

“Esinejad olid kõik väga ägedad. Sellel üritusel on väga oluline leida õige idee, ja sellega oli ka palju vaeva nähtud. Üllatav ongi noorte loovus ja esinemistahe,” lausus SÜG-i huvijuht Triino Lest. Triino Lest märkis, et tänavu oli teistmoodi see, et nüüdseks on tegijatele selgeks saanud, mis tegelikult žüriile ja ka publikule meeldib.

“Asi ei ole mitte muusikas, vaid selles, kuidas seda humoorikalt esitada ja mis on algmaterjaliks,” selgitas ta. Suur Jäljendusvaadend on kooli tõlgendus üle maailma kuulsast “Mini Playback Show´st”. Eestikeelse nime autor on kooli eesti keele õpetaja Reet Igav. Seekordse vaadendi korraldasid Ott Aljas ja Karl Oskar Villsaar õpilasesindusest. Etteasteid oli SÜG-i aulas tänavu 20, osalejaid alates 5. klassidest.

Žüriisse kuulusid samuti kuulsused – SÜG-i 10.b klassi õpilane Mihkel Raud alias Mihkel Raud ja 11.c klassi õpilane Mart Laus alias Mart Sander, vilistlane Mariliis Vipp, arvutiõpetaja Kunnar Sink, vene keele õpetaja Marina Priske, ajalooõpetaja Liis Tabri ja Kuressaare gümnaasiumi õpilane Mario Tänav-Tänak.

Võitjad:
Grand prix: 12.a klassi õpilane Karel Reisko alias Eduard Hill.
Gümnaasiumiosas: I koht – 10.c Village People; II koht – 10.b “Gitler kaput”; III koht – 12.c Kreeka eurolaul Eestis.
Põhikooli osas: I koht – 7.a laul filmist “Briljantkäsi”; II koht – 8.a Mr Beani trummisoolo; III koht – 9.a Üllar Jörberg.

Vt pilte ajalehe “Klõpsust” lk 13 ja www.saartehaal.ee

Print Friendly, PDF & Email