Kuhu minna

Laupäev, 20. november

ÜRITUS
Kuressaare Rahva Raamatus kl 13 esinevad Justin ja Epp Petrone.
Kuressaare kultuurikeskuses ja kohvik-kinos Diva Saaremaa noorte infomess Tuleviku Kompass 2010 ja edukonverents “Minu tee”. Mess kl 11–16, päeva juht Villi Martinson. Konverents kl 14–16, moderaator Villu Vatsfeld. Peaesineja Tiina Saar, ETV saate “Tööotsija” karjäärinõustaja. Tuntud saarlased räägivad, kuidas tunda ära oma teed. Kl 19–22.30 Divas afterparty. Vanusepiirangut ei ole. DJ Villi Martinson. Pilet 25 kr. Messilt või konverentsilt saadud ühe pitsatiga pilet 10 kr, nii messilt kui ka konverentsilt saadud kahe pitsatiga pilet tasuta. Tule kohale! Teed olulised sammud oma eduka karjääri suunas.
Kaarma vallas Eiklas kl 12 laste ja noorte rajapäev. Info ja eelreg tel 53 964 680, Sven või 52 71 065, Olari. Üritus tasuta.

TANTS
Kuressaare spordikeskuses kl 20 heategevuslik tantsuõhtu Karl Madisega. Üllatusesinejad. Pilet eelmüügist 125 kr, kohapeal 150 kr. Koos toitlustusega pilet eelmüügist 250 kr. Oma osavõtuga toetad Kuressaare linna noorsportlasi.
Divas Saarepiiga 2010 Warm-Up Show. Tutvustame kaunimaid Saaremaa neide. Peole lisab hoogu DJ Peeter Kukk. Pilet kl 22–24 25 krooni, naistele sissepääs südaööni tasuta. Kl 24-st pilet 75 krooni.
Kodulinna lokaalis DJ Märt Rannamäe. Südaööni sissepääs tasuta, kl 24-st pilet 25 krooni.
Mönusas Villemis Rein Laaneorg ja ansambel President.
Club Privileges Privileg’e tantsutüdrukud kutsuvad… Ägedamat tantsumuusikat mängib Rootsi kruiisi “operaator-kaameramees” Siim Metsmaa.
Luciferis DJ Mikk Saarela. NB! Naistele sissepääs tasuta.

SPORT
Valjala rahvamajas kl 11 Valjala valla meistrivõistlused lauatennises ja koroonas.
Kuressaare vanalinna koolis Saaremaa 2011 võrkpallimeistrivõistlused: kl 11.30 Silveston vs. Spordikool-1; kl 13 Javicar vs. Spordikool-2; kl 15 Javicar vs. Spordikool-1.

Pühapäev, 21. november

KINO
Divas kl 15 ja kl 18 draama Söö, palveta, armasta. Alla 12-a mittesoovitatav. Pilet 50 krooni.

ÜRITUS
Kuressaare kultuurikeskuses kl 15 Suur heategevuskontsert. Esinevad Saaremaaga seotud muusikud: ansambel JEPPS, Laura Junson, Erko Niit, kaastegev instrumentaalansambel, ansambel Sa:rlaine, LC Kuressaare segakoor; esitamisele tulevad KG “Laulud õpetajatega”, SÜGi õpetajate tantsukava. Toimub heategevuslik oksjon. Õhtujuht Tõnis Kipper. Korraldab LC Kuressaare. Pääse 50/75 kr.

TEATER
Salme kultuurimajas kl 18 Taritu näiteringi etendus: A. Mälk, “Häda õnnega.” Pääse 35 kr, õpilastele 15 kr.

Esmaspäev, 22. november

ÜRITUS
Kitsa tn Kuressaare noorte huvikeskuses kuni 11. detsembrini esmaspäeviti, kolmapäeviti kl 15–20 ja laupäeviti kl 12–17 käsitöö- ja meisterdamispäevad. Meisterdada võib käekotte, rahakotte, pinaleid, ehteid, mänguasju jm. Osalemine ja materjalid (riidetükid, paelad, liimid, tõmblukud, vatiin, nööbid jne) on tasuta.

KINO
Divas kl 18.30 Söö, palveta, armasta. Pilet 50 kr.

NÄITUS
Kuressaare kultuurikeskuse saalis kl 16 Evald Piirisilla maalinäituse “Eestimaa linnused” avamine.

Filmitutvustus
KINOS DIVA 19.11 – 25.11
”Söö, palveta, armasta”
Draama. Liz Gilbertil (Julia Roberts) oli olemas kõik, millest üks tänapäeva naine unistama peaks – abikaasa, maja, edukas karjäär –, ent sarnaselt paljude teistega tundis ta end eksinuna, segaduses ja otsimas seda, mida ta tegelikult elult tahaks. Värskelt lahutatud ja seismas ristteel, astub Liz välja oma mugavustsoonist, riskides kõigega, et muuta oma elu ja leida mööda maailma rännates tee iseenda juurde. Oma rännakutel avastab ta söömise naudingud Itaalias, palvete jõu Indias ning viimaks ja täiesti ootamatult tõelise armastuse, sisemise rahu ja tasakaalu Balil. Filmi lavastaja ja stsenarist on Ryan Murphy (Nip/Tuck”), osades Julia Roberts (“Valentinipäev”), James Franco (“Ööd Rodanthe’is”) jt. Alla 12-a mittesoovitatav. Filmi pikkus 2 t 20 min. Vaata ka kodulehte http://www.forumcinemas.ee/Event/296746/ .

Print Friendly, PDF & Email