2010. aasta lõpp astroloogi pilgu läbi (2)

2010. aasta lõpp astroloogi pilgu läbi

 

Aasta lõpp kujuneb kõigile just selliseks, nagu me oskame ja soovime seda kujundada. Igale märgile pakuvad planeetide kombinatsioonid nii pingeid kui ka suurepäraseid võimalusi. Oleneb sellest, kuidas suudame ise need pakutavad energiad ära kasutada.

Praegune aeg sunnib meid palju mõtlema rahast, kuid ei oleks mõistlik lasta sel paljuräägitud ja kauaoodatud sündmusel – euro tulekul – varjutada oma elukorraldust, püüdlusi ja soove. Kuni aasta lõpuni kallutab Jupiteri asend Kalades meid kõiki liialdustesse. Peaks piiri pidama kõigega: söömisega, joomisega ja raha kulutamisega, seda enam et Uraan – üllatuste ja impulsiivsuse planeet – võimendab Jupiteri mõju.

Samas on Jupiter õnnetoov planeet ja olekski õige aasta lõpp enda jaoks võimalikult meeldivaks teha. Olla valmis igasugusteks üllatusteks, võtta osa kõikvõimalikest üritustest, sportida, viibida palju värskes õhus. Kelle tervis pole sel aastal olnud kõige tugevam, siis aasta lõpp toob mõnevõrra parema toonuse. Aasta lõpu eel tekib paljudel soov või äkkmõte taastada aastaid tagasi katkenud suhted mõne toreda perekonnaga või mõne vana sõbraga.

Selliseid uusi lähenemisi soosib planeetide üldine kombinatsioon. Aeg, mida kulutate teistele, antakse teile mitmekordselt rikkamana tagasi ja iga taastatud side näitab, kuivõrd te ise väärite, et teist kinni hoitakse. Selle aastalõpu märksõna võiks olla püüdlused. Kindlasti tuleks kõik poolelijäänu lõpetada ja igasugused lahtised otsad kokku sõlmida. Elutempo on ülikiire ning kohati tunnete väsimust, tüdimust ja isegi masendust. Osake oma aega planeerida, et ka teie lähedased teie ajast osa saaksid.

Paljud võivad saada üllatuslikke, põnevaid pakkumisi. Mõelge rahulikult, ärge kiirustage, kuid olge avatud kõigele uuele. Eriti peaksid uuteks väljakutseteks valmis olema Kalad, Sõnnid, Vähid, Neitsid, Skorpionid ja Kaljukitsed. Kaalud, Amburid, Veevalajad, Jäärad, Kaksikud ja Lõvid on ehk liigagi ettevaatlikud ega riski muudatusi ette võtta. Samas on just teil soodne aeg oma elus midagi muuta, eriti kui see puudutab tööd, õpinguid, suhteid või mõnda muud eluvaldkonda. Valmistage selle aasta lõpus kõik ette, kasutage nõuandjaid, et alustada uut aastat uue hooga.

Aasta lõpuks tuleks kõik oma jooksvad võlad tasuda ning kui teil on muid tehinguid vaja sõlmida, lepinguid koostada, dokumente vormistada, siis peaksite kindlasti arvestama, et Merkuur liigub retrograadselt kuni 30. detsembrini, tekitades segadusi, vigu ja arusaamatusi – seepärast peaksite kõik dokumendid enne allkirjastamist mitu korda läbi lugema. Ärge kaotage oma raha ja võtmeid, vältige laenamist.

Merkuuri muudest arvukatest tempudest lugege Astroloogilisest Abimehest, olgu siis 2010. või 2011. aasta väljaandest. Kaalud ja Vähid võivad aasta lõpus aeg-ajalt toriseda, olla halvas tujus, ennast alahinnata. Raputage end, saate tardumusest vabaks ja olete taas valmis elu täiega võtma. Setsembris liigub armastuse ja ilu planeet Veenus Skorpioni märgis, tekitades meis kõigis tugevaid kirgi, emotsioone, soovi nautida kõike ilusat.

Suurepärane aeg rutiinseks muutunud suhetesse värskust tuua ja peret puudutavaid muudatusi teha. Ehk tekib teil võimalus koos perega keskkonda vahetada. Kui olete üksik, võite armuda ning see suhe võib kujuneda pikaajaliseks. Jõulupühade ajal liigub Kuu Skorpioni märgis, mille juhtplaneet Pluuto on elu ja surma sümbol ja paneb meid arutlema nende oluliste mõistete üle, tekib soov taastada perekondlikke traditsioone.

Aasta lõpp on suurepärane aeg igasuguste lahkhelide klaarimiseks nii tööl kui kodus. Nende jaoks, kes tegelevad kunsti, näitlemise, muusika või millegi muu ilusaga, on aasta lõpp produktiivne. Selle aja loomingul on müstiline varjund. Pühade ajal võiks mõelda, kas SMS-i teel saadetud õnnitlused teevad ikka saajale rõõmu. Võiks vahelduseks osta mõne toreda jõulukaardi, võtta kätte sulepea ja saata sõpradele oma soovid või värsiread paberile jäädvustatuna.

Selline nostalgiahõnguline samm mõjub kindlasti paljudele õnnitluste saajatele südantsoojendavalt. Tore oleks sahtlitest välja otsida kunagisi vanavanematele saadetud õnnitluskaar-te ja neid koos lastega imetleda. Kuni aasta lõpuni tekib meis paljudes soov võtta osa igasugustest heategevusüritustest. On ju meil kõigil võimalik veidigi aidata kaasinimesi, kes vajavad abi. Eriti helded on Kalad, Sõnnid, Vähid, Skorpionid ja Kaljukitsed.

Aasta lõpp möödub romantiliselt, Kuu liigub Lõvis ning see annab vastupandamatu soovi lõbutseda, minna mõnele toredale suursugusele üritusele või korraldada ise mõni pidulik seltskondlik koosviibimine ja astuda uude aastasse šampuse, ilutulestiku ja suurepärase meeleoluga. Talv algab tänavu 22. detsembril kell 1.40 ja kõik pärast seda hetke sündinud beebid on Kaljukitsed.

Meeldivat aasta lõppu ja tegusat uut aastat!

Edda Paukson
astroloog

Print Friendly, PDF & Email