Reklaamikeelu kleepsuga postkasti eurokalkulaator ei jõudnud (11)

Reklaamikeelu kleepsuga postkasti eurokalkulaator ei jõudnud

KALKULAATOR KÕIGILE: Eurokalkulaator peab jõudma iga Eestis elava pere postkasti ka vaatamata reklaamipanekut keelavale kleepsule.
Foto: Egon Ligi

Kuressaare elanikule, kelleni eurokalkulaator seni jõudnud ei ole, öeldi postkontori klienditeenindusest kalkulaatorist ilmajäämise põhjenduseks, et tema postkastil on reklaamipanekut keelav kleeps.

Saarte Häälega rääkinud Inna ütles, et tema abikaasa helistas mõne päeva eest Eesti Posti kohaliku klienditeeninduse telefonil ja uuris, miks lubatud eurokalkulaator pole seni nende postkasti jõudnud. “Sealt öeldi, et kuna meie postkastil on kleebis “reklaami mitte panna”, siis ei pandud postkasti ka kalkulaatorit,” oli Inna saadud vastuse üle hämmeldunud, sest varem on kõikjal kinnitatud, et paljureklaamitud eurokalkulaator peaks jõudma iga leibkonnani, kel on postkast olemas.

Naine pidas klienditeeninduselt kuuldud põhjendust kummaliseks, sest vaatamata rämpsposti keelavale kleepsule on nende postkasti varasemalt ikkagi soovimatut reklaami jõudnud. Saaremaa kandekeskuse juhataja Margit Tammeleht selgitas Saarte Häälele, et vestles kõnealust tänavat teenindava kirjakandjaga ja et sealne elanik pole tõepoolest seni eurokalkulaatorit saanud.

“Põhjuseks ei olnud siinkohal reklaami keelava kleebise olemasolu postkastil. Ka kõik sellise kleebise omanikud peavad saama eurokalkulaatori,” kinnitas Tammeleht. Kandekeskuse juhataja selgitas, et kirjakandjal lihtsalt ei jätkunud sel päeval eurokalkulaatoreid ja klient saab oodatud kalkulaatori esimesel võimalusel.

“Täienduseks niipalju, et kirjakandja kinnitusel ei pane ta sellesse postkasti pidevalt kõiksugu reklaamlehti, kuna postkastil on reklaami keelav kleebis,” ütles Margit Tammeleht. Samas lisas ta, et Kuressaares ei teosta reklaamikannet ainult Eesti Post, vaid seda teevad ka teised soovijad, seega võis soovimatu reklaam postkasti sattuda ka mõne teise reklaamikandja poolt.

Kalkulaatorite garantii kehtib kuni septembrini 2012 ning toodete garantiivahetust viib läbi kauplustekett Euronics kõigi oma esinduste kaudu üle Eesti, samuti saab kalkulaatori välja vahetada posti teel.

Kui kellelgi ei ole 17. novembriks saadetist postkasti laekunud või kui saadetis on kahjustatud, palub rahandusministeerium ühendust võtta Eesti Posti klienditeenindusega: info@post.ee; 1661; 661 6616 või anda teada Euroinfo telefonil 800 3330.

Print Friendly, PDF & Email