Ametikooli aasta õpetaja on Sirje Pree

Laupäeval kuulutati Kuressaare Linnateatris ametikooli 88. sünnipäevale pühendatud vastuvõtul Kuressaare ametikooli tänavuseks aasta õpetajaks sotsiaaltöö erialade ja eriõppe suuna kutseõpetaja Sirje Pree.

“Sirje on oma igapäevase õpetajatöö ja isikliku eeskujuga oluliselt kaasa aidanud, et õpilastest kujuneksid heade erialaste oskustega ja mitmekülgselt arenenud aktiivsed kodanikud,” on märgitud kirjas, millega ta aasta õpetaja nominendiks esitati. “Tema tööstiil ei pruugi kõigile meeldida, sest jätab mulje, et just tema õpetatav on kõige tähtsam. Tegelikult on selle taga nõudlikkus,” annab teada Kuressaare ametikooli koduleht.

Õpilased tunnevad Sirje Preed nõudliku, range, otsekohese, põhjaliku ja targa õpetajana. Lisaks igapäevasele õppetööle on ta osalenud paljudes rahvusvahelise kutseharidusalase koostöö projektides. Kolleegid hindavad Sirjet kui innovaatiliste õpetamismeetodite-materjalide juurutajat ja õpetajatööd sügavuti tundvat pedagoogi. E-kursuste koostamisel on ta kõige asjatundlikum ja innustunum tegija.

Samuti kuulutati välja ametikooli tänavuse kolleegipreemia “Aasta kolleeg 2010” saajad, kelleks olid arvutierialade juhtõpetaja Reget Kalamees ja arendusdirektor Sirje Ellermaa.

Print Friendly, PDF & Email