Neiu süüdistab ööklubi töötajat vägivallatsemises (16)

Saarte Häälele saadetud kirjas süüdistab ööklubis Diva pidutsenud naisterahvas klubi programmijuhti Kristjan Lillimäge vägivallatsemises ühe meeskliendi kallal.

Saarte Hääl küsis Kristjan Lillimägilt juhtunu kohta korduvalt kommentaari, mees ei soovinud aga omapoolset selgitust anda. Ta ütles vaid, et kirjas kirjeldatud tumedapäine noormees oli purjus ja ründas esimesena. Kuid et nüüdseks on asi klaaritud ja kummalgi pretensioone ei ole.

Eelmisel neljapäeval DJ-puldis olnud ja paari meetri kauguselt konflikti pealt näinud Peeter Kukk kinnitas, et Lillimägi ei löönud esimesena, vaid vastuseks noormehe rusikalöögile. Oma sõnul aastaid ööklubi Diva klient olnud neiu (nimi toimetusele teada) sõnul ta vahejuhtumit algusest peale ei näinud, kuid järgnev olnud jube ja võigas: “Tekkis rüselus, mille käigus Kristjan Lillimägi virutas rusikaga näkku kliendile, mille tagajärjel klient kukkus pikali, seepeale Kristjan Lillimägi jätkas kliendi peksmist rusikatega näo piirkonda, kui too enam vastupanu ei osutanud, lõpetas Lillimägi peksmise rämeda sõimu saatel.”

Naine lisas hiljem telefonitsi Saarte Hääle reporterile, et oli tol õhtul klubis koos sõbrannaga, kes nägi samuti peksmist pealt ja võib tema sõnu kinnitada. Naise sõnul ei olnud klubi turvamehi kusagil ja hiljem selgus, et tol õhtul tööl olnud ainuke turvamees mängis garderoobis piletimüüjaga kaarte. Kristjan Lillimägi sõnul pidi ta ise ennast purjus ja agressiivse kliendi eest kaitsma, sest turvamehel oli tol hetkel mujal tegemist.

Print Friendly, PDF & Email