Kuhu minna

Laupäev, 23. oktoober

KONTSERT
Kuressaare Laurentiuse kirikus kl 17 Arsise kellade ansambli ja Heldur Harry Põlda plaadiesitluskontsert. Piletid müügil Piletilevis ja enne kontserti kohapeal. Erikontsert Kärla kirikus kl 13. Piletid müügil kohapeal. Lisainfo www.arsis.ee .

ÜRITUS
Kuressaare muusikakoolis Kuressaare IX poiste keelpillifestival. Kontserdid kl 10, 11, 12, 13 ja 14. Korraldaja Kuressaare muusikakool. Kunstiline juht Laine Sepp. Üritus kõigile tasuta.

TANTS
Divas avame muusikaköögi saladused ja retseptid, mille kokkusegamisel sünnib pidu, mis ei jahtu enne varajasi hommikutunde. Lisaks loosime välja kahele Chameleon lounge’i kinkekaardid ja 1000 krooni eest Diva baarikrediiti. Muusikalise maitseelamuse eest vastutab DJ Peeter Kukk. Pilet kl 22–24 25 kr, kl 24-st pilet 75 kr. Võta osa ka SMS mängust ja võida tasuta pääsmeid, lisainfo klubid.ee. Soojenduspidu toimub Chameleon lounge’is, DJ Kikko J (Milano, Frizzy Sounds).
Kodulinna lokaalis DJ Alver Raaper. Naistele sissepääs tasuta.
Mönusas Villemis ansambel Wismari Poisid.
Club Privilege’is Facebooki fännipidu. Kõiki peole registreerijaid ootab baaris tasuta maitsev kokteil. Siiski, siiski… ühte meie fänni ootab lisaks 1000-kroonine baarikrediit. Ja ka see ei ole veel kõik… keegi saab minna Arensburg Boutique hotelli ja veeta seal öö Delux toas koos hommikusöögi, vahuveini ja kaaslasega. Pilet FB fännipeole vaid 50 kr. Parimat tantsumuusikat kütab DJ Rando Hallik.
Kapteni kõrtsis ans Kontrast. Sissepääs tasuta.

SPORT
Kuressaare lauatenniseklubi Tops mängusaalides (Marientali tee 27) XIII LTK Tops lahtised oktoobriturniirid lauatennises. Kavas on mees- ja naisüksikmäng. Meeste turniir algab kl 11 ja naised alustavad kl 16. Osavõtumaks. Täpsem info tel 56 657 866, G. Usin.
Kuressaare gümnaasiumis Saaremaa 2011. a võrkpallimeistrivõistlused: kl 11.30 KG vs. Silveston; kl 13 Spordikool-2 vs. Vanalinna KSK.
Kuressaare linnastaadionil Eesti meistriliiga jalgpall: kl 14 FC Kuressaare vs. Tallinna FC Flora.
Kuressaare spordikeskuses kl 10 Eesti 2010. a U-18 vanuseklassi poiste karikavõistlused võrkpallis.

Pühapäev, 24. oktoober

KINO
Divas kl 16 ja kl 18.20 Kaugsuhe. Romantiline komöödia. Pilet 50 kr.

TEATER
Aste klubis kl 15 Taritu näiteringi etendus: August Mälk “Häda õnnega”. Näitejuht Helle Kesküla. Pilet 35 kr, õpilastele 15 krooni.
Mustjala rahvamajas kl 18 Taritu näiteringi etendus: August Mälk “Häda õnnega”. Pilet 35 kr, õpilastele 15 krooni. Tulge teatrisse!

SPORT
Kuressaare spordikeskuses kl 10 Eesti 2010. a U-18 vanuseklassi poiste karikavõistlused võrkpallis.
Kuressaare vanalinna koolis Saaremaa 2011. a võrkpallimeistrivõistlused: kl 11.30 Silveston vs. Spordikool-2; kl 13 Vanalinna KSK vs. KG.
Kuressaare spordikeskuses Eesti II liiga korvpallimeistrivõistlused: kl 12 SK Vesse vs. Askus KK.

Esmaspäev, 25. oktoober

KINO
Divas kl 18 ja kl 20.20 Kaugsuhe. Pilet 50 kr.

ÜRITUS
Kuressaares Kitsa tn noortekeskuses kl 16 koostöös töötukassaga projekt “Noorte konkurentsivõime suurendamiseks ja sotsiaalse tõrjutuse vähendamiseks ühiskonnale pakutava noorsootöö teenuse osutamine”, mis on mõeldud nii töötutele noortele kui ka neile noortele, kes soovivad lisainformatsiooni tööotsimise ja töötamise võimaluste kohta nii Eestis kui ka välismaal.
Kuressaare Linnateatris kl 16.30 avatakse fotonäitus “Maailm Arlekiini kuues”. Laura Peterson, Eneli Raud, Ott Aardam ja Karol Kuntsel toovad vaatajani valiku aastail 2008–2009 maailma eri paigus tehtud fotodest. Enamik valitud fotodest pärineb Aasiast ja Lõuna-Ameerikast, riikidest, mille traditsioon ja ka selle visuaalne pool on meie omast väga erinev.
Need 34 värviküllast fotolõuendit etendustest, teatraalsetest rituaalidest, etenduste ettevalmistamisest, mängupaikadest ja rahvapidustustest annavad aimu, mis oludes erinevais maailma paigus teatrit tehakse ja õpitakse, milline on teatri ja teatraalse ettevõtmise funktsioon erinevates kultuuriruumides, pakkudes ainest ja teistsugust lähenemisnurka mõtisklusteks teatri koha üle meie ühiskonnas.

Print Friendly, PDF & Email