Turismiinfokeskusel nüüdsest pakkuda uusi infotrükiseid

Turismiinfokeskusel nüüdsest pakkuda uusi infotrükiseid

Foto: Egon Ligi

Kuressaare turismiinfokeskusel on projekti “Üks puhkus, kaks riiki” raames valminud hulk uusi infotrükiseid.

“Kuigi tänapäeval on reiside planeerimine suuresti kolinud internetti, kust kogu info kätte saadakse, annab vajaliku infoga paberitüki käeshoidmine endiselt hoopis teise tunde kui helendava arvutiekraani vaatamine,” ütles Kuressaare turismiinfokeskuse juhataja Karmen Paju. Ta lisas, et juba terve suve on turistidele jagatud A4-formaadis kaarte, mille ühel poolel on Kuressaare linna ja teisel poolel Saaremaa kaart, kuhu on kantud siinsed tähtsamad vaatamisväärsused.

Paju sõnul on nüüdseks valminud ka viies keeles marsruudivoldikud. A2-formaadis voldik “Saaremaa loodus- ja puhkuserajad” sisaldab kaht kaardile kantud marsruuti, mis läbivad aktiivse ja looduses puhkuse veetmise paiku. “Saaremaa mineviku- ja meistrite rajad” kirjeldab kaht marsruuti, millele jääb hulgaliselt kaunist arhitektuuri ja võimalusi tutvuda kohaliku käsitööga. Samasse sarja kuulub voldik, mis annab ülevaate Kuressaare linnast ja siinsetest puhkamisvõimalustest. 

“Lausa trükisoe on ka 24-leheküljeline infotrükis “Puhkus Saaremaal”, kust leiab infot Saaremaa spaade, paadilaenutuste, ekstreemspordipuhkuse ja muude ajaveetmise võimaluste kohta,” ütles Karmen Paju.

Print Friendly, PDF & Email