Sõnajalad plaanivad osta reaktiivlennuki (31)

Alati positiivsusest ja rõõmust pakatavad õed Viivi ja Siiri Sõnajalg pajatasid esmaspäeval Elu24.ee-le, et mõne päeva pärast on ka neil lõpuks helikopteri juhtimisõigust tõendavad paberid taskus ning järgmiseks on perel plaanis hankida reaktiivlennuk.

“Siiani on pilootideks olnud kaasad Andres ja Oleg, kuid nüüd on meie kord. Kuigi meil ametlikke juhipabereid veel pole, oleme siiski mõned korrad ka omapäi helikopteri roolis olnud,” rääkisid õed, lisades, et tegelikult on neil plaanis osta suurem kopter, kuhu mahub rohkem rahvast ja mida on lihtsam juhtida.

Viivi ja Siiri lisasid, et tegelikult mõtlevad Oleg ja Andres juba reaktiivlennuki hankimise peale. “Mida teie Saaremaa suvekodu naabrid kostavad, kui järgmiseks reaktiivlennukiga Salme valla kohal tiire teete?” küsis Elu24.ee. “Vallavalitsusega saame suurepäraselt läbi. See on lihtsalt ajakirjanduse üleskeerutatud tolm, justkui pahandaks külaelanikud ja vallavalitsus meie kopteri tekitatud müra pärast. Pole seal keegi tegelikult meie peale pahane,” vastasid Siiri ja Viivi Sõnajalg.

Print Friendly, PDF & Email