Kuhu minna

Reede, 8. oktoober

NÄITUS
Kuressaare kultuurikeskuses kl 10–20 näitus “Eesti mootorisport läbi aegade”. Näitusel eksponeeritakse omaaegseid võistlusautosid, tsikleid ja võidusõiduvarustust. Näitus on tasuta. Avatud ka kauplus, kus müüakse rallimeeneid.

ÜRITUS
Lääne-, Kesk- ja Ida-Saaremaa kruusateedel 43. Saaremaa ralli. Kiiruskatsed on pealtvaatajatele tasulised, v.a reedeõhtune publikukatse. Kahepäevase rallipassi (käepaela), mis tagab pääsu kõigile kiiruskatsetele, saab soetada 125 krooni eest alates tänasest Kuressaare kultuurikeskuses (Tallinna 6) asuvast rallipoest. Täna õhtul müüakse käepaelu ka kiiruskatsetel. Pileteid konkreetsele katsele saab osta kohapeal hinnaga 40 kr. Alla 14-aastased lapsed pääsevad ralliraja äärde tasuta. Kultuurikeskuses avatud rallipoest on lisaks rallipassile võimalik osta ka rallimeeneid.
Auriga keskuses suur sünnipäevapidu. Hiigelsuur sünnipäevatort, lastekino, mängutuba Pillerkaar lastele tasuta. Kl 15 saabuvad peole laste lemmikud Lotte ja Bruno. Muusikat terveks õhtuks ansamblilt L´Dorado. Uhke ilutulestik südaööl. Ostuöö kl 19–24. Loosikampaania, kus osalevad kõik 8. okt ostutšekid kl 9–23.15.

TEATER
Kuressaare Linnateatris kl 19 A. Miller “Hind”. Kuressaare Linnateater. Mängivad Guido Kangur Eesti Draamateatrist, Riho Kütsar Vanemuisest, Elina Reinold ja Aarne Mägi. Lavastaja Heiti Pakk. Pilet 125 kr / 100 kr.

TANTS
Divas taas kord Saaremaal isiklikult kohal captain Morgan. Kui sinus on kaptenit ja natuke õnne, siis on sul võimalik avada aardekirst koos captain Morganiga. Kohal ka väga ilusad captain Morgani tüdrukud, kes valavad head ja maitsvat jooki. Fotonurgas saad end koos captain Morganiga jäädvustada. Pilet kl 22–24 50 kr, alates kl 24-st pilet 100 kr.
Kodulinna lokaalis DJ Alver Raaper. Südaööni sissepääs tasuta, kl 24-st pilet 25 kr.
Club Privilege’is rallifännide kohtumispaik. Kõik rallifännid on oodatud, sest just siin saavad kokku head rallisõbrad, et varahommikuni koos tantsutibidega pidu panna ja siis koos esimesele katsele minna. Kl 22–23 sissepääs vaid 50 kr.
Mönusas Villemis reedene rock.

Laupäev, 9. oktoober

ÜRITUS
Mustjala rahvamaja õuel kl 10 Mustjala sügislaat. Info tel 55 569 878. Õhtul kl 19 rahvamajas laadasimman (kantristiilis, riietus soovitatavalt teemakohane). Külalisesinejad Kuressaarest. Pilet 30 kr. Avatud baar. Info ja kohtade broneerimine tel. 55 569 878.

SPORT
Lääne-, Kesk- ja Ida-Saaremaa kruusateedel 43. Saaremaa ralli.

TEATER
Kuressaare Linnateatris kl 19 A. Miller “Hind”. Kuressaare Linnateater. Mängivad Guido Kangur Eesti Draamateatrist, Riho Kütsar Vanemuisest, Elina Reinold ja Aarne Mägi. Lavastaja Heiti Pakk. Pilet 125 kr / 100 kr.

TANTS
Divas linna parim pidu koos kaunite naiste ja põletavate elamustega. Plaatidega rallib DJ Lillimägi. Pilet kl 22–24 50 kr, alates kl 24-st pilet 100 kr. Kodulinna lokaalis DJ Sander Loel.
Mönusas Villemis Rally-pidu.
Club Privilege’is Jägermeister esitleb: Saaremaa ralli ametlik afterparty. DJ puldis vajutavad gaasi Kristjan Hirmo (Sky Plus) ja Kermo Hert (Club Hollywood) ning jäägut jagavad ja silmailu pakuvad laval ja saalis seekord eriti seksikad jägeretid. Ja raudselt on kohal ka ralli võitjad…

TULEKUL
Mälgu-aasta 2010
4. oktoobril möödub 110 aastat armastatud kirjaniku August Mälgu sünnist. Lümanda vallas Koovi külas sündinud Mälk oli aastatel 1922–1935 Lääne-Saaremaal (Torgu, Mõntu, Lümanda) kohaliku rahvusliku ja kultuurilise tegevuse juhtijaid ja kandjaid, austatud koolijuht ja hariduselu edendaja. Kõigest eelöeldust lähtudes on aasta 2010 Lääne-Saaremaal kuulutatud Mälgu aastaks.
Pühapäeval, 10. oktoobril kell 11 on kõik huvilised oodatud Lümanda kultuurimajja Mälgu festivalile.

Print Friendly, PDF & Email