Spa Hotels võtab ralli ajal parkimise eest raha (6)

Saarte Hääle toimetusse jõudnud info kohaselt muudab Saaremaa Spa Hotels nädalalõpul toimuva Saaremaa ralli ajaks oma parklad tasuliseks. Saaremaa Spa Hotelsi juhatuse liige Ivar Vipp kinnitas, et info vastab igati tõele.

“On tõesti nii, sest paraku on see ainus võimalus oma klientidele ralli ajal parkimiskohad tagada,” kinnitas Vipp. Vipp tõdes, et elu on näidanud, kuidas suurürituste ajal pole nende spaahotellide klientidel muidu võimalik parkida. Vipi sõnul muutuvad seega reedesel päeval tasuliseks spaahotelli Meri parkla, Rüütli ja Meri vaheline parkla, Rüütli hotelli parkla ja ka Sadama-aida juures olev ala.

Parkimist korraldab loetletud kohtades Securitas Eesti AS-i Kuressaare osakond ja parkimine on seal tasuline reedel kella kahest päeval kuni kella üheteistkümneni hilisõhtul. “See on lihtsalt linnakatse toimumise ajaks, et tagada meie klientidele kindlasti parkimiskohad,” täpsustas Vipp. Seega ongi parkimiskohad esmajoones tagatud hotellide klientidele ning vabade kohtade olemasolul saavad ülejäänud inimesed oma auto parklasse jätta vaid parkimise eest tasudes.

“Võimalus on täiesti olemas, kui inimene soovib seal parkida ja kohti jagub,” märkis Vipp. Kui suur on parkimistasu, hotellide juht eile veel öelda ei osanud. Ivar Vipi sõnul on Saaremaa ralli toonud Saaremaa Spa Hotelsi majad nädalalõpuks kliente puupüsti täis ja vabu majutuskohti enam ei ole. “Kõik hotellid on täis ja see on kindlasti ralliga väga seotud, sest ralli on ju alati väga oluline olnud nii Kuressaare kui ka terve Saaremaa jaoks,” viitas Vipp, et ralli toob ikka saarele rahvast.

Print Friendly, PDF & Email