Grand Rose Spa hotell ei lähe pankrotti (lisatud video!) (2)

Kolmapäeval meedias kulutulena levinud uudis, et üht Saaremaa uhkemat spaad võib ees oodata pankrot, ei vasta tõele, ning ei töötajatel ega klientidel ole põhjust muretseda.

Grand Rose Spa OÜ on küll esitanud Pärnu maakohtule pankrotiavalduse, kuid sel ettevõttel puudub juba terve aasta seos samanimelise hotelliga.
Spaa omanik Andres Tiik selgitas Saarte Häälele, et juba eelmisel aastal ületas uudisekünnise sõnum, et Grand Rose Spa ja Viimsi spaa Tervis ühinevad.

“Ühinemine toimus juba eelmisel aastal. Otse loomulikult sai selleks loodud uus operaator, et oleks lihtsam ja selgem koostöö välisedasimüüjatega ja teiste partneritega,” rääkis Tiik. Ta lisas, et OÜ Grand Rose Spa ei opereeri spaad Kuressaares juba eelmisest aastast, sellel firmal puudub majandustegevus ja firma lõpetamine on asjade loomulik jätk, kuna majandustegevust mitte omav firma ei saa lihtsalt edasi eksisteerida.

“Tänu kahe erineva regiooni kahe hotelli ühinemisele on mõlemad hotellid uusi kliente oluliselt juurde võitnud,” kinnitas Tiik.

Print Friendly, PDF & Email