Reisijaid purjuspäi vedanud bussijuht vallandati (5)

Esmaspäeva hommikul politsei poolt puhumisreidi käigus tabatud alkoholijoobes bussijuht ei tööta enam Harjumaa Liinides.

“Ta on vallandatud,” ütles AS-i Harjumaa Liinid Saaremaa osakonna juhataja Mati Maas, kinnitades, et selline kahetsusväärne juhtum, et nende töötaja tabati roolist purjuspäi, leidis tõepoolest aset, kuid eilseks oli see töötaja juba lahkunud. Rohkem Maas juhtunut kommenteerida ei soovinud.
Politsei pidas bussi, milles oli umbes 20 reisijat, kinni Kuressaares Kihelkonna maanteel maja number 8 juures. 1960. aastal sündinud bussijuhil tuvastati alkoholijoove ning reisijad jätkasid sõitu juba asendusjuhiga.

Kuressaare politseijaoskonna juhi Kaido Vahteri sõnul seab juht oma sellise tegevusega ohtu nii enda kui ka teiste elu ja tervise. “Siinkohal tahan kõigile juhtidele südamele panna, et on äärmiselt vastutustundetu mitte arvestada teiste inimestega, sest kuidas saab teisiti nimetada tegu, kui joobes juhiga ühes sõidukis on teised inimesed,” ütles Vahter, kutsudes kõiki inimesi üles teatama purjus juhtidest politsei lühinumbril 110.

Print Friendly, PDF & Email