Vormel 1 ennustusvõistluse vahekokkuvõte

Vormel 1 juba sel nädalavahetusel toimuva järjekordse etapi eel tuleb tõdeda, et mida lähemale hooaja lõpp jõuab, seda tasavägisemaks muutub Saarte Hääle ennustusvõistlus.

Vaatamata sellele, et ennustusvõistluse liidrite seas positsioonide vahetusi pärast Ungari etappi ei toimunud, lähenesid tagaajajad siiski liider Marleen Karelsonile.

Ungari etapil said võrdselt 14 punkti Eigo Alas ja Alex. Fortuuna soosis seekord Alexit, kes saab auhinnaks traditsioonilise söögi ja joogi Vana Konna pubis. 12 punkti teenisid Ungari etapilt Ardi Traumann ja Toomas Heero.

Ennustusvõistluste juhtkolmikust tegi parima võistluse Lemmi Heero, teenides 10 punkti, Aarend Tõru sai 9 ja liider Marleen Karelson 8 punkti. See nihutas esikolmiku punktivahed veelgi väiksemaks.

Hetkel juhib Marleen Karelson 108 punktiga, Lemmi Heerol on punkt vähem ja Aarend Tõrul on koos 105 punkti. Järgneb Mati Heero 103 punktiga ja eelmise etapi võitja Alex on kokku saanud 102 punkti.

Järgmine etapp sõidetakse juba eeloleval nädalavahetusel Belgias. Ootame teie ennustusi kas toimetuse e-posti või tavapostiga. Ennustustalongi võib ka panna toimetuse ukse kõrval asuvasse postkasti. Ennustuste laekumise lõppaeg on finaal-sõidule eelnev südaöö.

Print Friendly, PDF & Email