Kuhu minna

Kolmapäev, 25. august

KINO
Divas kl 19 Seks ja linn 2. Romantiline komöödia. Pilet 50 krooni.

ÜRITUS
Orissaare raamatukogus kl 17.30 külas Epp ja Justin Petrone, kes räägivad oma raamatutest, kirjastuse Petrone Print tegemistest ja raamatusarjast “Minu…”. Müügil sõbrahinnaga raamatud.

TANTS
Divas DJ K. Lillimägi. Sissepääs tasuta.
Mönusas Villemis 8. sünnipäeva nädal. Tantsumuusikat teeb Taniel Vares. Villem kostitab sünnipäevajoogiga.

Neljapäev,26. august

KINO
Divas kl 19 Seks ja linn 2. Romantiline komöödia. Pilet 50 krooni.

ÜRITUS
Saaremaa ühisgümnaasiumis kl 9 peab avaliku ettekande Euroopa Parlamendi saadik Ivari Padar. See on suurepärane võimalus rääkida Eesti esindajaga Euroopas ja saada oma küsimustele vastused. Oodatud on kõik saarlased, nii noored kui vanad! Sama päeva õhtul toimub Sõrves Iide külas Torgu puhkemaja juures suur lõkkeõhtu – mängitakse erinevaid mänge ja parimatele on auhinnad. Kui sina soovid leida uusi sõpru või lihtsalt veeta hästi aega, siis ole kohal! Üritus algab kl 20. Lähemat infot Saaremaa Seiklejate projekti kohta saab blogist http://saaremaa2010.blogspot.com või Facebook’i fännilehelt http://www.facebook.com/Seiklejad.org .

TANTS
Divas DJ Peeter Kukk. Sissepääs kuni kl 24-ni tasuta. Alates kl 24-st pilet 35 kr.
Kodulinna lokaalis DJ Sander Loel. Sissepääs tasuta.
Veski trahteris kl 20 Pärimuskultuuri suvi 2010: folklooriselts Virvik.
Illiku laos Orissaares DJ Andres Laht. Tasuta.
Mönusas Villemis 8. sünnipäev. Esineb ansambel Kullaketrajad.

Tulekul

Eesti saarte aeroobika-printsess alustab Eesti saarte ühendamist.

Laupäeval valitakse Orissaare spordihoones esimest korda Eesti saarte aeroobikaprintsess.

Aeroobika on maailmas üks levinumaid harrastusspordialasid. Seetõttu olemegi võtnud eesmärgi korraldada aeroobikaga seotud üritusi ka suurtest keskustest kaugemal ja propageerida aeroobikat Eesti saartel erinevas vanuses naisterahvaste hulgas kui emotsionaalset rahvaspordiala ja meelelahutust ning tutvustada ka kui võistlussporti.

Päev algab kl 14 NONSTOP-aeroobikaga, kuhu oodatakse osalema kõiki aeroobikaharrastajaid igal tasemel ja igas vanuses. Kl 16 algab kolmest erinevast voorust koosnev võistlus, kus selgub Eesti saarte esimene aeroobika-printsess. Kogu päeva juhib Rauno Pehka. Juhendajad-treenerid on oma ala spetsialistid Liili Varvas, Annely Oolup, Liis Kutsar, Kristi Roosimägi.

Ürituse patroon on kultuuriministeeriumi spordiosakonna asekantsler Tõnu Seil. Žüriisse kuuluvad Rocki tantsutüdrukute esindaja Kadri Jukk, Eesti aeroobikakuninganna looja Kai Ilp ning mitmed nimekad spordi- ja kultuuriinimesed.

Suuremad toetajad on Sportland, AS Pariisi Vesi, Nivea, Eiselt Research OÜ, Saare Ehituspuit, Saaremaa Lihatööstus. Päevale lisavad vürtsi TÜ Rocki tantsutüdrukud.

Eesti saarte aeroobikaprintsessi ürituse üheks osaks on ka korvpalliprojekti “Orissaare ROCK” ametliku koostöölepingu sõlmimine MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi ja Orissaare valla korvpallurite vahel. Koostöös soovime tuua kvaliteetsporti Eesti suurtest keskustest ka äärealadele.Kohale tuleb ka Tartu ülikooli spordiklubi korvpallidivisjoni direktor. Eesti saarte aeroobikaprintsessi valimine on oluliseks hüppelauaks kohalikele harrastajatele saavutamaks võimalikult head tulemust ning edaspidiselt osalemaks vabariiklikel võistlustel.

Kaire Nurja
Orissaare valla spordijuht

Ürituse eelteade

Reedel, 27. augustil Kõljala külaplatsil kl 21 suur suvelõpupidu. Esinevad Mait ja Jakko Maltis. Pääse 50 krooni. Avatud puhvet. Kaasa võtta hea tuju ja kerge jalg!

Laupäeval, 28.augustil Salme Rannapargis kl 19 Salme Vallateatri vabaõhuetendus A.Mälk Läänemere isandad. Etenduse lõpul saadame teele muinastuled pääsmed 50 kr ja 35 kr (õpilased )müügil enne etenduse algust koha peal.

Print Friendly, PDF & Email